पोलिश naleśniki crepe-like pancakes हो। तिनीहरू मोटो वा पतला बनाइन्छन्। यो नुस्खा मोटो विविधताका लागि हो जुन धेरै महत्त्वपूर्ण छ र मुख्य पाठ्यक्रमको रूपमा खाएको हुन सक्छ। जब naleśnik जाम, फल, या मीठे या सुत्ने भरण भरी छ, उनि blintzes को रूप मा जानिन्छ, तर नाम पोलिश - nalesniki मा त्यहि नै रहछन।
हङकङ्ग्स कल क्रेप्स प्यालासिन्टिआ , सर्ब्स र क्रोएशन्हरूले तिनीहरूलाई पालाचिनलाई बोलाउँछन् , लिथुआनियालीहरूले उनलाई नैल्लिन्कीईलाई बोलाउँछन् , युक्रेनियनहरूले उनलाई नलिस्नेकीलाई बोलाउँछन् र रोमानियामा यो क्लिताटा हुन् ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप दूध
- 1 ठूलो पीडा अण्डा
- 1 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1/3 कप पानी
- 1/4 चम्मच नुन
- 2 चम्मच मक्खन मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ब्लेंडर वा खाना प्रोसेसरमा, सबै अवयवहरू सजिलै सम्म मिलाउनुहोस्। पिचरमा स्थान्तरण गर्नुहोस्, प्लास्टिक लपेटोमा ढाक्नुहोस् र 30 मिनेटको लागि आराम गरौं ताकि तरल आटाले अवशोषित गर्न सक्छ।
- एक 2-औंस पिरोली प्रयोग गरी, एक नस्स्टिक क्रेपप प्यान वा सानो स्किलेटमा ब्रेटर बाहिर भाग जुन हल्का मक्खनसँग ब्रश गरिएको छ। प्यान र घुमाउने ब्याट्री घुमाउनुहोस् जब सम्म यो प्यानको सम्पूर्ण तल समाविष्ट गर्दछ। हल्का खैरो वा सुनिएको भूरा सम्म अन्डरसाइड कुक गर्नुहोस्। घुमाउनुहोस् र दोस्रो छेउमा हल्का भून सम्म पकाउनुहोस्।
- Waxed paper वा parchment paper लाई हटाउनुहोस् र बाँकी ब्याटर र मक्खन दोहोर्याउनुहोस्। छिटो सेवा गर्नुहोस् र लिपि गर्नुहोस् र 1 महिना सम्म स्थिर गर्नुहोस्।
- प्रत्येक nalesniki मा भरने 2 हेप्पाइंग टेबलप्पहरू प्लेस र पहिलो र त्यसपछि तलका पक्षहरू गुमाउनुहोस्, आफैंबाट टाढा घुमाउनुहुन्छ, जस्तै कि एक इकलौल वा ब्रिटोको।
- भरिएको nalesniki मक्खनमा मक्खन वा पखाएको क्यासरोल डिशमा पकाइएको प्यानलमा पखाल्न सकिन्छ। कसैलाई उनीहरूको नेलेनिकीकी पीडा अण्डामा डुब्न मनपर्छ र त्यसपछि राम्रो, सूखी रोटीको टुक्रामा डुब्न मन पर्छ, र त्यसपछि सबै तरकारीमा सुनको मक्खन वा तल्लो तेलमा फ्रिज गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 108 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 87 मिलीग्राम |
| सोडियम | 169 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 5 g |