यी गोलाकार भुराहरू - सबैले गोलाकारको रूपमा चिनिन्छन् - एक परम्परागत परिवार मनपर्ने, भूरी शर्करा, चकलेट चिप्स र कटा अखरोट भएका हुन्छन्। यदि तपाइँ मनपराउनुमा भ्वाट्ट्स छोडिदिनु र केही अतिरिक्त चकलेट चिप्स थप्न नि: शुल्क लाग्छ। तपाईं पनि भूरीजमा पेकियन प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। चकलेट चिप्सका लागि सेतो चकलेट चिप्स वा बटरस्कोट चिप्स प्रतिस्थापन गर्न सकिन्छ।
Blondies र Brownies को बीच अंतर
ब्ललोनी एक बार कुकी हो जुन ब्राउन शुगरमा आधारित छ। यसमा कुनै चकलेट वा चकलेट स्वाद छैन, वैकल्पिक चकलेट चिप्स भन्दा बढी अन्य वैकल्पिक एड-इन्सहरू सहित नरिवल र कटा नट सहित। सामान्यतया तिनीहरू असुरक्षित छोडिएका छन् तर कहिलेकाहीँ कन्फेक्शनरको चिनीको धूल।
एक Brownie कोको पाउडर वा पिघल चकलेट संग बनाइएको एक बार कुकी हो, र अक्सर कटा पागल समावेश गर्दछ र कहिलेकाहीँ चकलेट फ्र्रोडिङ संग टाढा छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 औंस मक्खन वा मार्जारिन (नरम)
- 1 कप प्रकाश ब्राउन शुगर (प्याड)
- 1 ठूलो अन्डा
- 1 कप आटा (सबै उद्देश्य)
- 1/4 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/8 चम्मच बेकिंग सोडा
- पिच नमक
- 1/2 देखि 1 कप अखरोट (कटाई)
- 1 कप semisweet चकलेट चिप्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ।
- 7 -11-इन्च बेकिंग प्यान ग्रीस र आटा
- एक ठूलो कटोरामा, क्रीम एक साथ मक्खन र खैरो शर्करा । अँध्यारो जोड्नुहोस् जबसम्म पनि संयुक्त।
- एक अलग मध्यम कटोरा मा, एक साथ आटा, बेकिंग पाउडर, बेकिंग सोडा र नुन। क्रमामेटेड मिश्रणमा जोड्नुहोस् जबसम्म संयुक्त संयुक्त। पागल र चकलेट चिप्समा हलचल।
- तयार प्यानमा ब्याटर फैलाउनुहोस्।
- 20 देखि 25 मिनेटको बेक गर्नुहोस्।
- ती खैरो धेरै चाँडो, त्यसैले 20-मिनेटको चिन्हमा जाँच सुरु गर्न निश्चित हुनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 283 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 76 मिलीग्राम |
| सोडियम | 263 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |