यी अमीर, नम, चकलेट चकलेट चट्टानहरू विशेष अवसरका लागि एकदम सही छन् वा अतिरिक्त-विशेष सप्ताहांतको उपचार।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस bittersweet चकलेट
- 4 औंस मक्खन
- 4 ठूला अण्डाहरू
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 1/4 कप दाग गरिएको चीनी
- 1 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 3/4 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1 कप कटा भयो बटुआ
यसलाई कसरी बनाउने?
- 9-इन्च स्क्वायर पिक पनी र आटा। ताप ओवन 350 एफ।
- चकलेट र मक्खनमा एक कटोरा वा प्यानमा मक्खन पिउँदो, सुचारु र न्यानो सम्म हलचल।
- एक मक्खन कटोरामा बिजुली मिक्सरको साथमा, अण्डालाई नमक र शर्कु र वेनिला संग हरायो जब सम्म मिश्रण हल्का र मोटो हुन्छ।
- पिघेको चकलेट र मक्खन मिश्रणमा हलचल गर्नुहोस् त्यसपछि आटा र बटुआमा राख्नुहोस्।
- केन्द्रमा सम्मिलित हुँदा लगभग 25 मिनेटको लागि, वा दाँतपट्टि बाहिर निस्कनु बाहिर खाली हुन्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
चकलेट चट्टानहरू र चकलेट चपलको साथ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 390 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 97 मिलीग्राम |
| सोडियम | 151 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 6 g |