तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप पानी
- 2 कप दाग
- 2 कप खोलिएको र भुना भयो मूंगफली
- 3/4 कप शहद
- 1/4 कप प्रकाश मकई सिरप
- 2 चम्मच मक्खन
- 1 चम्मच नमक
- 1/2 कप मूंगफली मक्खन
- 1/4 टेस्प बेकिंग सोडा
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ठूलो बकिङ पाना तयार पार्नुहोस् यसलाई एल्युमिनियम पन्नीमा लिने गरी किनारमा फैलन्छ, र पन्नी पन्डिनु नस्स्टिक खाना पकाउने स्प्रेमा राख्नुहोस्।
2. मध्यम सससेनमा चीनी र पानी जोड्नुहोस्। जबसम्म चीनी पुरा तरिकाले नरम हुन्छ तब सम्म हलचल गर्नुहोस्, त्यसपछि हनी, मकैको सिरप र नुन जोड्नुहोस्।
3. कैंडीलाई मध्यम-उच्च गर्मीमा राख्नुहोस् जब सम्म यो कैंडी थर्मामीटरमा 225 डिग्री पुग्छ। यस बिंदु मा, मूंगफली जोड्नुहोस र जोडने को हलचल।
कुकुर जारी राख्नुहोस्, लगातार स्थिर रहनुहोस्, जबसम्म मिश्रण 2 9 0 डिग्री पुग्यो।
4. म्यानबाट प्यान हटाउनुहोस् र मक्खन, बेकिंग सोडा र मूंगफली मक्खनमा हलचल। संयुक्त सम्म मिल्दो मिलाएर मिलाउनुहोस्, र त्यसपछि तयार प्यानमा राख्नुहोस्।
5. स्पैलाला वा चम्मचको रूपमा क्यान्डीलाई जितेर क्यान्डी फैलाउनुहोस् र यसलाई कोठाको तापमानमा सेट गर्न अनुमति दिनुहोस्। एकपटक यो पूर्णतया राम्रो भएपछि, यसलाई सानो टुक्रामा सेवा गर्न तोड्नुहोस्। भित्ता कन्टेनर वा प्लास्टिकको थोरै कोठाको तापमानमा ब्रेकलेट भण्डार गर्नुहोस्।
सबै मूंगफली कैंडी व्यञ्जनहरू हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्!
सबै हनी कैंडी व्यञ्जनहरू हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 288 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 18 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 42 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 6 g |