मेपल क्रीम्स एक पिल्ल-इन-तपाईंको मुँह कैंडी हुन् मेपल को विशिष्ट स्वाद संग। मेपल निकाट उनीहरूको बोल्ड मेपल स्वाद पछि गोप्य छ। म कुरन नट मा मेरो रोल दिन चाहानुहुन्छ र त्यसपछि उनीहरूको ब्वाँसो अनुहारको साथमा सेवा गर्नु अघि।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप ब्राउन शुगर
- 1/4 कप मक्खन
- 1/4 कप पानी
- 1/2 कप भारी क्रीम
- 1/3 कप मार्श्ल्लो क्रीम
- 2 चम्मच मेपल निकाल्नुहोस्
- 3/4 कप पाउडर भयो
- 1 कप नट (कटाई)
- गार्निश: अतिरिक्त अखरोट सजावटको लागि छुट्टै हुन्छ
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ठूलो मिश्रण कटोरा र फ्रीजरमा चिसोमा बियरहरू राखेर तयार पार्नुहोस्।
2. मध्यम गर्मीमा ठूलो साउसेन मा चीनी, मक्खन र पानी जोड्नुहोस्। मक्खन र चिनियाँ भंग गर्न हल।
3. एक पल्ट जब मिश्रण को लगभग 200 डिग्री सम्म पुग्छ, धीरे धीरे क्रीम मा स्ट्रीम गर्दछ। गर्मीसम्म जारी राख्नुहोस् जबसम्म यसले 240 डिग्री पुग्छ, र त्यसपछि गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
ठंड कटोरामा कैंडी डाल्नुहोस् र कोठाको तापमान सम्म बस्न अनुमति दिन्छ।
प्रक्रियालाई गति दिन, तपाई यसलाई फ्रिजमा राख्न सक्नुहुन्छ, यो हरेक 5-10 मिनेटको जाँच नगरे सम्म यो हल्का हुन्छ।
5. आवश्यक भएमा मर्शामाल्लो क्रीम र निकासीमा कम र धीरे जोड्नुहोस्, यदि आवश्यक भए मिक्सर मिक्सरमा रोक्न रोक्नुहोस्।
6. धीरे - धीरे 1/2 कप पाउडर गरिएको शिर जोड्नुहोस्। यदि कैंडी अझै पनि धेरै चिपचिपा छ भने, बाली थप गर्नुहोस्। अतिरिक्त 5 मिनेटको लागि बिर्नुहोस्, जब यो अब चिपचिपा छैन र केही ठिकै हुँदैन।
7. फ्रान्सेलीलाई 20 मिनेटको लागि क्रिस्टलमा राख्नुहोस्। बलमा ¾ इंच व्यासमा रोल गर्नुहोस्, र बलमा शीर्ष एक अखरोट वा पेकनको साथ। वैकल्पिक रूपमा, बलहरू पतला कटाई पागल मा लुकाउन सकिन्छ।
8. अर्को 20 मिनेटको लागि क्रिल, वा पूर्णतया सेट नभएसम्म। रेफ्रिजरेटरमा एक वाटरलाइट कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
सबै Fondant र क्रीम कैंडी व्यञ्जनहरू हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्!
सबै मेपलले कैंडी व्यञ्जनहरू हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 91 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |