एक राम्रो शैम्पेन र स्ट्राबेरी संग एक महान वोदका ( स्टलोली ) को संयोजन गर्नुहोस् र तपाईंको पासो को नाम मा एक शानदार पेय छ। यो अभिजात वर्गको उत्सवको लागि उत्कृष्ट ककटेल हो, र विशेष गरी नयाँ वर्षको हव पक्ष। मलाई रुचि छ कि यो एक ककटेल गिलास मा सेवा को रूप मा एक च्याम्पेन फ्लुट को विरोध को कारण यो बुलबुले को व्यापक गिलास मा तैरने को अनुमति दि्छ। चिनीको साथ एक ककटेल गिलास रिम गर्न को लागी यो सजिलो छैन कि यो लागि एक आवश्यक परिष्करण छ र यो राम्रो मिठो सूखी संयोजनको लागि ब्रुट वा अतिरिक्त ब्रट संग राम्रो काम गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 स्ट्रबेरी
- 1/2 औंस सरल सिरप
- 2 औंस वोदका (Stolichnaya)
- 1/2 औंस नींबू रस (ताजा)
- 3 औंस च्याम्पेन
- गार्निश: रिमको लागि उत्तम चीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शिकारी मा तीन स्ट्राबेरी र सरल सिरप मिल्ला ।
- वोदका र नींबूको रस थप्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- चिनियाँ-रिम्मिड मार्लिन गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- च्याम्पियनको साथ शीर्ष।
Recipe सौदागर Stolichnaya वोदका
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 218 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 15 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |