लसुन मक्खन पकाउनुहोस्
लसुन मक्खन माइट्रे डी होटल मक्खन वा "यौगिक मक्खन", मा धेरै सामान्य भेदभावहरु मध्ये एक हो जसमा केही प्रकारका स्वादिष्ट वा मसालेदार घटक मक्खनमा समावेश गरिएको छ।
सामान्यतया, यौगिक तरलहरू सिलिन्डरहरूमा घुमाईन्छ र ठुलो वा जमे भएका हुन्छन्, र त्यसपछि स्टिकहरू , माछा वा सब्जियोंमा स्लाइस वा पोटहरू सेवा गरिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउंड (4 स्टक) अनसाल्टेड मक्खन
- 5 ठूलो लौंग
- ताजा लहसुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरीमा, आलुको मक्खनमा मक्ख मसालो वा बस यसलाई तपाईंको हातबाट निस्कन्छ। तपाईं मेज क्यान्सर को मेजल संलग्नक को उपयोग गरेर मक्खन को उपयोग गर्न सक्छन् - तर लक्ष्य सिर्फ मक्खन को नरम प्राप्त गर्न को लागि हो ताकि तपाईं लहसुन को जोड सकें।
- खुट्टा र पक्कै लहसुन चोरी। त्यसपछि, तपाईंको महाराज चाकूको फ्लैट प्रयोग गरी, लसुनलाई पेस्टमा राम्ररी मसाले। हेरचाह गर्नुहोस् जब चाकू प्रयोग गरी तपाईंको हात तेर्सो किनारबाट टाढा राख्नुपर्छ।
- मासुयुक्त लसुन जोड्नुहोस् र मक्खन / मक्खन / मक्खन मिश्रण जारी राख्नुहोस् जब सम्म मक्खन।
- तपाईको काम सतहमा प्लास्टिक लपेटो ठूलो (1 फिट वा ठूलो) चौडाई बाहिर फैलाउनुहोस्, त्यसपछि मिश्रित मक्खनलाई प्लास्टिकमा स्कूप गर्नुहोस्। तपाईं अब प्लास्टिक मल भित्र एक सिलेंडरमा मक्खन रोल गर्न जाँदै हुनुहुन्छ
- सिलिन्डरको छोटो गाँठमा थप प्लास्टिक लपेटो टाँस्नुहोस्, वा केवल बन्द छोटो टाई गर्नको लागि सानो टुक्राको प्रयोग गर्नुहोस्। तपाईं पनि प्लास्टिक लपेटोको छोटो खण्ड बाहिर तार र सानो सानो रस्सीमा रोल गर्न सक्नुहुन्छ।
- चिन्नुहोस् वा आवश्यक पर्खनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 216 |
| कुल मोटा | 23 जी |
| पागलिएको बोसो | 14 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 61 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |