क्रीम सॉस (या क्रेम सॉस) मूल क्लासिक क्रीम सॉस र ब्रेमेल सॉस मा सरल विविधता मध्ये एक हो।
किनकि यो सरल छ, यो साँच्चै मसाले गर्न आउँछ। र निस्सन्देह, यदि तपाइँसँग सुरू गर्न राम्रो बेकामेल बनाउनु हुन्छ यसले मद्दत गर्छ। क्रीमको लागि, केहि कारणको लागि, जैविक क्रीमले राम्रो स्वाद पाउछ, त्यसैले मैले के प्रयोग गर्छु।
साथै, चटनी आफैलाई सेतो पक्षमा धेरै भन्दा पछि, म अन्त मा केही प्रकारका कटा जडी बूटहरू थप्न चाहन्छु, केवल चासोको लागि। तर यो कडा रूपमा आवश्यक छैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप बेकमल सस
- 1/2 कप भारी क्रीम
- कोषेर नमक स्वाद
- काली मिर्चको स्वाद
- वैकल्पिक: कटा ताजा जडीबुटी (जस्तै चिट्ठी वा अजवाली)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी तलल्लो सॉसपेनमा, बिक्मेललाई तातो नदिनुहोस् जब सम्म यो उकालो हुन्छ।
- एक अलग सस्यान मा, धीरे क्रीम को धीरे उबलते। लगभग एक-चौथाईमा घटाउनुहोस्, लगभग 10 मिनेट।
- बेकामेलमा हट क्यान्सर र टाढाको सेवा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 84 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 18 मिलीग्राम |
| सोडियम | 330 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |