फ्रिज र एक तरकारी सब्जी संग एक दैनिक भोजन को लागि यिनी स्वादिष्ट मसालेदार र क्रिस ओवन तली हुई चिकन स्ट्रिप्स को सेवा गर्नुहोस।
अथवा, नुस्खा दोहोर्याउनुहोस् र खेल दिन स्न्याक वा पार्टीको लागि बनाउनुहोस्। यो सजिलो विधिले चार को लागि भोजनको लागि पर्याप्त 20 देखि 24 चिकन स्ट्रिप्स गर्दछ। तिनीहरू समावेश भफेल एओली संग अद्भुत छन्, एक मसालेदार मेयोनेज संग सेवा वा तपाईंको मनपर्ने नीलो पनीर डुबाइ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 देखि 1 1/4 पाउन्ड चिकन स्तन हल (बेकार)
- 1/2 कप बफेल विंग सस (जस्तै फ्रैंकको, स्टोनवेल्ट भान्सा, वा तपाइँको मनपर्ने रूपमा)
- 1 1/2 कप पानोको टुक्रा
- 1/2 चम्मच लसुन पाउडर
- 1 चम्मच अजैली फ्लेक्स
- 1/2 चम्मच पेपरिका (मीठा)
- 2 चम्मच मक्खन (पिघल)
- बुफेल एओलीको लागि:
- 1/2 कप मेयोनेज
- 1 चम्मच अजवाइन (पतला कटाई)
- 2 चम्मच डिल रेशम
- 1 चुम्बन लसुन पाउडर
- 2 चम्मच बफेल विंग सस
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो पछाडि पाना पनीरको साथ लिनुहोस्। तेल पन्जा वा स्प्रे नस्टस्टिक पकाउने वा पकाउने स्प्रेको साथ।
- चुरोट र पट सुकाइदिनुहोस्। क्रिस्वायस 1/2 इन्च स्ट्रिप्समा चिकन सेतो काट्नुहोस्। तिनीहरूलाई खाना भण्डारणको बैग वा कटोरामा राख्नुहोस् र 1/2/1 प्वाइन्ट प्वाइन्टको साथमा राख्नुहोस्। 15 मिनेटको लागि उभिन वा फ्रिजमा 30 देखि 45 मिनेटसम्म उठाउनुहोस्।
- गर्मीको ओवन 425 डिग्री।
- पङ्को टुक्राहरू मिलाउनुहोस्, 1/4 चम्मच लसुन पाउडर, अजवाय। पिघ्न मक्खन थप्नुहोस् र मिश्रण गर्न ट्रेस गर्नुहोस्।
- 12 देखि 15 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, जब सम्म चिकन पकाएर पकाउँछ।
- यसबाहेक, मेयोनेज, पतला कटाई काली, जुत्ता, लसुन पाउडरको ड्याश, र बफेल विंग सस को 2 चम्मच जोडिएको छ।
- डुब्नको लागि aioli संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 758 |
| कुल मोटा | 48 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 15 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 155 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,355 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 48 g |