यो एक धेरै पारंपरिक अर्जेन्टिनी चीमिचुर्री सॉस नुस्खा हो जुन एकदम चलन को समयमा एक छाती को रूप मा काम गर्दछ। अर्को पटक तपाईं एक फलक, स्कर्ट, हेंजर वा फ्लैट लोहा स्टिक ग्रिल गर्नुहुन्छ, यो सस प्रयोग गरेर विचार गर्नुहोस्। यसले चिकन र धेरै पोर्कको राम्रो काम गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 वा 7 लौरो लसुन (धेरै राम्रो कटाई)
- 1/2 कप (120 एमएल) अजमोद (कटाई)
- 1/2 कप (120 एमएल) अरेगानो
- 1/4 कप (60 एमएल) सूखे इटालियन लाल मिर्च
- 1 कप (240 एमएल) उबलते पानी
- 1/2 कप (120 एमएल) सेतो सिरका
- 1/2 कप (120 एमएल) जैतून का तेल
- 1 1/2 चम्मच (7.25 एमएल) नमक
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
माथिको क्रममा अवयवहरू मिलाउनुहोस् र त्यसपछि (जब यो ठिक हुन्छ) बन्द जारमा राख्नुहोस् (खाली खाली म्यानेज जार यसको लागि एकदम राम्रो छ) र फ्रिजमा कम्तीमा 12 घण्टासम्म भण्डारण गर्दछ। यो सही छ यदि तपाईं बारबेक्यू अघि एक वा दुई दिन नुस्खा तयार पार्नुहुन्छ! यो प्रारम्भिक तयारी पछि 10 दिन सम्म फ्रिजमा भण्डारण गर्न सकिन्छ। एउटा अवार्ड वा छाती चट्याउने रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्। यदि छाती मासु, खाना पकाउने पहिलो पहिलो 3/4 को प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 111 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 302 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |