यो नुस्खाको सबैभन्दा ठूलो भाग चेरीबाट पिट हटाउँदै छ। चेरी पिटर, चेरी स्टोनर, ठूला सिलाई सुई, वा यदि तपाईसँग समय छ प्रयोग गर्नुहोस् - पिट हटाउनको लागि एक कागज क्लिप। माटो चरी चम्मच मिठाई (उर्फ vyssino glyko ऊ Koutaliou -in ग्रीक: βύσσινο γλυκό του κουταλιού, स्पष्ट VEE-see-no ghlee-KOH पनि koo-tal-YOO) ग्रीक मनपर्ने मध्ये एक हो, र यो एक साथ मात्र सेवा गर्न सकिन्छ पानीको गिलास, ग्रीक कफीको कपको साथ ग्रीक दही वा वेनिला आइसक्रिममा स्पुनाइन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 3/4 पाउन्ड चेरी (खट्टा विविधता, ताजा)
- 7 1/2 कप शर्करा (दाईदार)
- 7/8 कप पानी
- 1 चम्मच नींबू का रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- राम्रो तरिकाले चेरी धुनुहोस्।
- स्टेजहरू हटाउनुहोस् र ध्यानपूर्वक गड्ढो हटाउनुहोस्, चेरीहरू राख्नुहुन्छ।
- एक विस्तृत बर्तन मा, सबै कोरिरी र सबै चीनी को प्रयोग गरिसके सम्म चीनी मा प्रत्येक तह को कवर मा राखयो।
- 3 घण्टाको लागि अलग गर्नुहोस्।
- बर्तनमा पानी जोड्नुहोस् र उच्च गर्मीमा चर्को र चर्को ल्याइदिनुहोस्। बन्द फोम स्किम गर्नुहोस् किनकि यो एक स्लट भयो चम्मच संग माथि सम्म पुग्छ। जब सिरप मोटाईन्छ, नींबूको रस थप्नुहोस् र अर्को सेकेन्डको लागि फोडा गर्न अनुमति दिन्छ। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र ठुलो पार्ने अनुमति दिनुहोस्।
- जब राम्ररी ठोक्कियो, अटेराइट गिलास जारमा भण्डार गर्न राख्नुहोस्।
- सेवा गर्न, सानो सानो प्लेट मा 2-3 चम्मचयुक्त चेरी र सिरप राख्नुहोस्। एक्लै सेवा गर्नुहोस्, कफी संग, दही मा टपिंग, वेनिला आइसक्रीम, टर्ट्स वा अन्य डेसर्ट। खट्टा चेरी चम्मच मीठा सधैं गिलास ठंडे पानी संग सेवा गरिन्छ।
नोट: यदि तपाई Vyssinatha (गैर-अल्कोहल चेरी सिन्डियल) खट्टे चेरी सिरप प्रयोग गर्नुहुन्छ, यो सिरप को मात्रा बढाउन यो नुस्खामा थप 4 कप चीनी को थप्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 91 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |