"Cordial" शब्द को अर्थ यूनानी विषसिनाथ - βυσσινάδα को बाहिर धेरै स्थानहरुमा गैर-अल्कोहल ताज़ा पेय को मतलब ग्रीक मा βυσσινάδα र स्पष्ट रूप देखि यो ve-see-NAH-thah - निश्चित छ। यो मौसममा एक वास्तविक उपचार हो र यसमा कुनै शराब छैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच खट्टा चेरी सिरप (तल हेर्नुहोस्)
- 5 औंस पानी (बर्फ ठंडा, प्लस बर्फ क्यूब्स वा चाहेको भए)
यसलाई कसरी बनाउने?
पानीमा सिरप थप्नुहोस् र हलचल गर्नुहोस्। बर्फ थप्नुहोस् र मजा लिनुहोस्!
नोट: खपत चेरीको संरक्षणबाट सिरप प्रयोग गर्न सकिन्छ, वा सिरप को खट्टा चरी चम्मच स्वीटबाट प्रयोग गर्न सकिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 20 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |