तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 बेग्लै चिकन स्तन आधा, छाला हटाइयो,
- पकाएको र घाइते, लगभग 3 कप
- 1 कप कटाई कोटरी
- 1/2 कप diced रातो अनपेली सेब
- 2 देखि 3 चम्मच मिक्सिस
- 1/4 कप सहज कटा पेकान वा मूंगफली
- 1 चम्मच
- करी पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच साइडर सिरका
- 1/2 चम्मच ताजा जमीन कालो मिर्च
- 1/8 चम्मच मिर्च केनी मिर्च
- 1 कप मेयोनेज, वा तपाईंको स्वादमा नमिल्ने
यसलाई कसरी बनाउने?
एक ठूलो कटोरा मा शेष सामाग्री संग diced चिकन को संयोजन, सलाद को नमी को लागि अधिक या कम मेयनेज जोडना।
समय समयमा सेवा नगर्नुस् र फ्रिज गर्नुहोस्।
7 देखि 8 सम्म सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
ग्रील्ड चिकन र पोर्टोबेललो मशरूम सलाद
Pecans र हार्ड कुकुर अन्डाको साथ चिकन सलाद
यो पनि हेर्नुहोस्
अधिक चिकन सलाद व्यञ्जनहरु
मुख्य नुस्खा सूचकांक
दक्षिणी खाना गृह
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1319 |
| कुल मोटा | 87 g |
| पागलिएको बोसो | 22 जी |
| असंतृप्त फैट | 31 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 396 मिलीग्राम |
| सोडियम | 568 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 121 g |