म यो मीठे कली मिर्च रेशल को यस नुस्खा को लागि थोडा जिंग जोडने को लागि उपयोग गर्दछ, तर मीठा पनी रेशम को उपयोग गर्न को लागि स्वतंत्र महसूस गर्छन या एक डिल पिकर रेशि। या त एक सलाद राम्रो स्वाद को स्वाद दिनुहोस।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 देखि 3 कप पकाएको चिकन (diced)
- 1/2 कप अजवाइन (diced)
- 3 देखि 4 चम्मच पनी कंगनी काली बैंगनी प्याज
- 1/4 देखि 1/2 कप मेयोनेज (वा बढी, स्वाद गर्न)
- 2 चम्मच नींबूको रस
- ड्यास मिर्च
- 2 देखि 3 चम्मचहरु
- मीठो मिर्च रेशम (वा स्वाद)
- वैकल्पिक: ड्यास काजुन वा क्रिएस सिजनिंग मिश्रण
- ड्यास नमक (वा स्वाद)
- 6 देखि 8 स्यान्डविचका लागि स्यान्डविच रोल वा कटाई रोटी
यसलाई कसरी बनाउने?
- अजवाइन, प्याज, 1/4 कप मेयोनेज, नीबूको काली, काली मिर्च, रेशम, मसला र नमक संग मिहिने चिकन।
- थप आवश्यक मेयनेज थप गर्नुहोस्।
- मिश्रणसँग स्यान्डविच रोलहरू वा कटाई रोटी भर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) |
|---|
| क्यालोरिज | 222 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 57 मिलीग्राम |
| सोडियम | 160 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 17 जी |
(हाम्रो व्यञ्जनहरूमा पोषण जानकारी घटक डेटाबेस प्रयोग गरी गणना गरिन्छ र अनुमानलाई विचार गर्न सकिन्छ। व्यक्तिगत परिणाम फरक हुन सक्छ।)