क्री पेस्टले यो सजिलो क्रीक चिन्ता नुस्खामा चिन्ता, गाजर, मटर, र रातो बेल काली मिर्चको स्वाद जोड्दछ जसले 15 मिनेट भन्दा बढी मिनेट लिन सक्छ। चावल वा नूडल्ससँग पूर्णतया पेयरहरू।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 पाउंड ताजा मध्यम चिन्ता
- 1 ठूलो गाजर
- 1 रातो बेल काली मिर्च
- 6 औंस बर्फ मटर
- हलचल-फ्राइकिङ्ग, विभाजित, वा आवश्यक रूपमा 3 1/2 चम्मच तेल
- 1 चम्मच मिनिड अदरक (लगभग 2 पतली स्लाइस)
- 1 चम्मच करी पेस्ट
- 1 चम्मच चीनियाँ चावल शराब वा सुक्खा शेरी
- 1/4 चम्मच दानेदार चीनी, वा स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- 5 मिनेटको लागि तातो नुहाउने पानीमा चिन्तालाई जोगाउनुहोस्। चिसो पानीमा कुल्ला, पेपर तौलिएका साथ सुत्ने र टाँस्नुहोस्। शेल, डेभिइन र चोटी।
- विकर्णमा पेल र 1/2-इन्च स्लाइसमा गाजर टुक्रा गर्नुहोस्। रातो खैरो काली मिर्चमा काट्नुहोस्, बीजहरू हटाउनुहोस् र रङहरूमा काट्नुहोस्।
- उबलते पानीमा भरिएको ठूलो बर्तनमा, मटरहरू चम्किलो हरियो पारेर मटर र गाजरले छोटो ब्लाउच (पर्बोबिल) र सब्जियां कुरकुरा तर अझै पनि निविदा हुन्छ। हटाउनुहोस्, छोटो तरिकाले बरफ ठण्डे पानीमा डुबाउनुहोस्, र राम्ररी निलो पार्नुहोस्।
- मध्यम ऊँची उच्च ऊँची उचाई माथि एक बोट बिर्नुहोस् । गरम चकलेटमा 2 चम्मच तेल थप गर्नुहोस्। अरोमित (लगभग 30 सेकेन्ड सम्म) सम्म सम्म अङ्कर र हलचल-फ्राइ थप्नुहोस्। चिन्ता जोड्नुहोस्। जबसम्म तिनीहरू गुलाबी घुमाउछन् तब सम्म स्ट्राइ-फ्ररी पनबाट चिन्ता हटाउनुहोस्।
- 1/1/4 चम्मचको तेललाई भोकमा राख्नुहोस्। जब तेल तातो छ, करी पेस्ट थप्नुहोस्। छोटो समय सम्म यो गर्मीमा न्यानो गर्नुहोस् (30 सेकेन्ड सम्म 1 मिनेट)। गाजरहरू थप्नुहोस्। 1 मिनेटको लागि हलचल-फ्राइ, त्यसपछि रातो घंटी काली मिर्च थप गर्नुहोस्। मटरहरू थप्नुहोस्। हल्का हलचल, त्यसपछि चिन्रा फिर्ता प्यानमा थप्नुहोस्। सबैसँग एकै साथ मिलाउनुहोस् र 1 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, त्यसपछि चावलको दाखमद्य वा शरी र चिनी थप्नुहोस्। बिट लामो समयको लागि कुक गर्नुहोस् र हट सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 141 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 170 मिलीग्राम |
| सोडियम | 476 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 22 जी |