यो वेनिला पुडिंग (क्रेमा व्यानिलिया-ग्रीकमा: κρέμα βανίλια, उल्लिखित: KREH-mah vah-NEEL-yah) ग्रीक घरहरूमा एक मानक हो। बच्चाहरुका लागि उपयुक्त, कन्स्टस्टर्च पुडिंग सबै उमेरका बच्चाहरुसँग पनि मनपर्ने छन् र, फलको थपको साथ नास्ताबाट धेरै प्रयोगहरू मिठाइमा मिल्ने गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 कप सबै दूध
- 6 चम्मचौं शताब्दी
- 1/2 चम्मच
- भेनि निकाल्नुहोस
- 4 चम्मचहरू
- मकई स्टार्च
- 1 चम्मच
- ग्रेटेड सुन्तला छील
यसलाई कसरी बनाउने?
- फ्रिजमा 1 देखि 4 मिठाई राख्नुहोस्।
- एक प्याला दूध ( हल्का ) कार्मिक, चीनी र कस्टस्टर्च जोड्नुहोस् र भंग गर्न हलचल।
- मध्यम गर्मी मा एक saucepan मा, शेष दूध, वेनिला निकासी, सुन्तला पिक्सेल, र whisk संयोजन को मिश्रण। चाँडै भाप उठ्न सुरु हुन्छ, दूध / शर्करा / कोस्टस्च्याक मिश्रण जोड्नुहोस्, लगातार whisk जारी राख्नुहोस्।
- जब यो मोटाई सुरु हुन्छ, गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- ठुलो कटोरेमा चम्मच, सेवा गर्न तयार नभएसम्म प्रशोधन गर्न र ठुलोमा ठुलो र सेवा गर्न, वा ठाउँ दिनुहोस्।
सुझावहरू सेवा गर्दै: यो एक धेरै बहुमुखी आधारभूत पछाडि हो। फल पुडा बनाउन को लागी गर्मी बाट हटाउन तुरुन्तै शुद्ध फल थप्नुहोस्। यो अनाज संग मिश्रित हुन सक्छ, या फल को साथ फेंकने वाला छ र फैंसीयर को लागी क्रीम को व्हाइट ले सकते हो, र तपाईंको आफु को रचनात्मकता को परिणामहरु लाई अधिक विविधताहरु मा परिणाम दिइनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 199 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 67 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 5 g |