यो मिर्च आधार मासु र स्टव बीफ को एक संयोजन हो, यो उत्कृष्ट बनावट र मासु स्वाद दे। नुस्खा टमाटर सूपको लागि सेम र टमाटरको साथ कल गर्दछ तर तर टमाटर पेस्टको सानो सानो प्रयोग गर्न र टमाटरको चटनीको सानो सानो क्यान्सर क्यान्डस्ड सूप बदल्न को लागी मुक्त हुन सक्छ। थपको लागि नुस्खाको तल रहेको विविधताहरू हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 lb. जमीन बीफ ब्रान्ड र वसा को पखाला
- 1 lb. बीफ स्टव बन्दुक, सानो कटौती (काटन आकार)
- 1 रातो गुर्दे सेन्स
- 1 पिन्टो हुन सक्छ
- 1 ठूलो ठोक्किन्छ वा टमाटरहरू पकाउन सक्छ
- 1 ले टमाटर सूप सङ्कलन गर्न सक्छ
- 1/4 कप पानी
- 1 सानो प्याज, diced
- 1 ठूलो हरी मिर्च, diced
- 1 चम्मच लसुन पाउडर
- 1 चम्मच
- खुर्सानी को धुलो
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच कुखुरा लाल मरिच फ्लेक (तातो)
- 1/4 चम्मच तातो पानी कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- ढिलो कुकरमा सबै अवयवहरू जोड्नुहोस्; राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्। कम्तिमा 8 घण्टाको माछा र पनी खाना पकाउनुहोस्, वा बाई बनी धेरै निविदा हुन्छन् र सजिलै संग फरक पर्दछ। यदि तपाईंको मिर्च पनीर मनपर्छ भने थप पानी थप गर्नुहोस्।
- तातो पकाएको कोर्नब्रेड वा ओईटर पटाखेहरूसँग मिर्च सेवा गर्नुहोस् ... स्वादिष्ट!
विविधताहरू
- टमाटर सूप र पानीलाई 8-औंस टमाटर चटनीको हुन सक्छ र 6-औंस टमाटर पेस्टको हुन सक्छ।
- 1 सानो हल्का हरियो मिर्च मिर्चको थप गर्नुहोस्।
- जमीन चाहिएको 1/2 चम्मच, यदि चाहियो।
अधिक चिली व्यंजनहरू
सेतो बीन्सको साथ सुन्तला चिकन चिली
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 440 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 101 मिलीग्राम |
| सोडियम | 124 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 35 जी |
| आहार फाइबर | 11 जी |
| प्रोटिन | 44 जी |