यी टििलापिया फाइलहरू स्वादयुक्त हुन्छन् र cornmeal र रोटी कुकुर कोटिंग संग अनुभवी हुन्छन्, त्यसपछि तिनीहरूले पूर्णतामा पकाएका छन्। लेपित माछा बेकिंग गर्दछ उनीहरु लगभग झमेको जस्तै स्वाद, तर कम वसा र कम क्यालोरी संग।
ती माछा फाइलहरू टार्टार सॉस वा घरको मेडिकल रिज्युलेड सॉससँग सेवा गर्नुहोस् ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 देखि 1/2 पाउन्ड टिलापिया फाइलहरू
- 2/3 कप सबै-उद्देश्यको आटा
- 3/4 कप सादा रोटी कुकुर
- 1/4 कप कोनेमल
- 1/2 चम्मच क्रियोल सिजन
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच सूखे अजवाइन फ्लेक्स
- 1/2 चम्मच सूखे पत्ता थिम, टुक्रा
- 2 ठूलो अन्डा
- 2 चम्मच दूध वा हल्का क्रीम
- 2 देखि 3 चम्मच पिघल मक्खन, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन 400 देखि 400 एफ (200 सी / ग्याँस 6)।
- टििलापिया फाइलहरू चिसो पानीसँगै कुल्ला गर्नुहोस्; टाढा सुत्न।
- आउँदो कटोरा वा प्लेटमा आटा राख्नुहोस्।
- अर्को अर्ब कटोरा वा पाई प्लेटमा, रोटीको टुक्राहरू , cornmeal, क्र Creole सिजन, नमक, अजवाली र थिम।
- अर्को अर्ब कटोरा वा पाई प्लेटमा क्यान्सर वा दूधको सेतो अण्डा।
- डुब फाइलहरू आउँमा, त्यसपछि अण्डा मिश्रणमा र त्यसपछि तिनीहरूलाई मौरीकृत कुरन मिश्रणमा कोटमा डुबाउनुहोस्।
- एक पाकिएको पानामा लेपित टििलापिया फाइलहरू राख्नु नस्स्टिक पकाउने स्प्रे (मक्खन-स्वाद वा जैतून का तेल) सँग स्प्रेड गरिएको छ। यदि वांछित भएमा, प्रत्येक पूँजीलाई सानो मात्रामा मक्खनको साथमा टाउको पार्नुहोस्।
- 10 देखि 15 मिनेटको लागि माछा ओवनमा माछा पकडाउनुहोस्, वा माछाले फ्याँकिएको फ्याँकिलो संग सजिलै सम्म।
4 देखि 6 सम्म सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
डिजासन पेकेन शीर्षिंगसँग टििलापिया
टििलापिया सिलिल्रो क्रीम सस संग
डिल र खर क्रीमको साथ टििलापिया
मसालेदार चिपपल मेयोनेज डिप वा स्प्रेड
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 497 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 234 मिलीग्राम |
| सोडियम | 646 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 60 g |
| आहार फाइबर | 12 जी |
| प्रोटिन | 23 जी |