यो एक स्वादिष्ट रिम्युलेड सॉस हो जसले टैबल केक वा तलामा माछाको साथमा तातो सॉसको स्थानमा सेवा गर्नेछ। यसले पो 'केटाहरू वा बर्गरहरूका लागि उत्कृष्ट फैलाउँछ।
सॉस को लुइसियाना संस्करण भिन्न हुन्छन्। ससले हरियो प्याज, अजमेर, कडा पकाएको अण्डा, लहसुन, वा घोडामालाश हुन सक्दछ। यो मेनेज संस्करण मेरो मनपर्ने संस्करणहरू मध्ये एक हो जुन क्याप्सर, मक्काचुन, अन्नको दाँत र थोपा पेपरिका संग बनाइएको छ।
यदि तपाईं घोडामालाशको प्रशंसक हुनुहुन्छ (मेरो परिवार होइन), सरस र नींबूको रससँगै 1 चम्मच थप गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 देखि 10 सानो कोचहरु (कटा कटा)
- 2 चम्मच क्याप्सन
- 2 हरित प्याज (कोमल कटाई)
- 1 चम्मच ताजा नींबू रस
- 1 चम्मच क्रियोल सरसफाई वा एक पुरा अनाज सरसफाइ
- 1 चम्मच अजल (कटाई)
- 1 कप मेयोनेज
- 1/2 चम्मच पेपरिका
- Tabasco को केहि थोपा (वा केनी मिर्चको एक ड्यास)
- ड्यास नमक (स्वाद)
- काली मिर्च (स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक खाना प्रोसेसरमा, * cornichons, क्याप्सन, हरियो प्याज (यदि प्रयोग गरेर), नींबूको काली, सरस र अजमोरी मिलाउनुहोस्। पल्स सम्म पतला कटा भयो।
- मेयनेज, पेपरिका, र ट्याबोसो सस वा सेनी। मिश्रण गर्न पल्स।
- नमक र ताजा जमीन कालो मिर्च जोड्नुहोस्, स्वाद गर्न।
- मिश्रणलाई जार वा कन्टेनरमा स्पान्नुहोस्, कडा रूपमा लुगा लगाउनुहोस् र 5 दिन सम्मको लागि फ्रिज गर्नुहोस्।
आदर्श रूप मा, रिम्युलेड फ्रिज को धेरै घडी को सर्वश्रेष्ठ स्वाद को विकसित गर्न को लागी हुनु पर्छ, तर यसलाई स्वादिष्ट छ।
* म मेरो विसर्जन ब्लेंडरको लागि खाना प्रोसेसर संलग्नक प्रयोग गर्दछु। यो सानो आकारको सानो आकारको जस्तै यो हो। यदि तपाइँसँग एक खाद्य प्रोसेसर छैन भने, कोइन्टिनहरू, क्याप्सन, र प्याजहरू पक्कै टाँस्नुहोस् र बाँकी सामग्रीहरूसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 79 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 5 मिलीग्राम |
| सोडियम | 94 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |