यो क्यालीफाइल फिलेटहरू भर्खरै जमिनको काली मिर्च र वेल्डस्सेयर सॉससँग मिल्दछन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड कैफफिश फिललेट (छाला रहित)
- 1 चम्मच कालो मरिच (ताजा मैदान)
- 2 चम्मच Worcestershire सस
यसलाई कसरी बनाउने?
- वर्कस्शियर सॉस संग ब्रश क्याफफिश फिललेट।
- मध्यम कोइलाहरू मा एक पूर्वित ग्रिलमा माछा राख्नुहोस्, गर्मीबाट लगभग 4 देखि 6 इन्च।
- 4 देखि 5 मिनेट सम्म ग्रिल। फेरि ब्रश गर्नुहोस् र बदल्नुहोस्; 5 मिनेट लामो हुँदा, या जब सम्म माछा फ्लेक्स सजिलै संग कांटा संग।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) |
|---|
| क्यालोरिज | 373 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 86 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 48 g |
| आहार फाइबर | 31 g |
| प्रोटिन | 46 जी |
(हाम्रो व्यञ्जनहरूमा पोषण जानकारी घटक डेटाबेस प्रयोग गरी गणना गरिन्छ र अनुमानलाई विचार गर्न सकिन्छ। व्यक्तिगत परिणाम फरक हुन सक्छ।)