किनभने तिनीहरू आफ्नो आकार अझ राम्रो बनाए राख्छन्, यस डेसर्ट पिज्जामा भर्खरको लागि ताजा ब्ल्याबेरी सबै भन्दा उत्तम छनौट हो। यस मिठाई "पिज्जा" नुस्खामा, छोटो रोटी कुकीज जस्तै कीरा एक प्यारा क्रीम पनीर भरेर र मोटो चमकदार ब्लुबेरी संग टाढा छ। ताजा जामुनको आनन्द कस्तो छ?
यसको अतिरिक्त, तपाईं यो पिज्जा ताजा जुलाई 4-वेटेड मिठाईको लागि ताजा ब्लूबेरी सँगसँगै कटाएको ताजा स्ट्राबेरीको साथ कमाउन सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/1/1/2 कप
- 1/3 कप कन्फेक्शनर्स 'शाइन
- 3/4 कप मक्खन (पिघलिएको)
- 1 प्याकेज / 8 औंस क्रीम पनीर
- नरम
- 1 गर्न सक्छन् / 14 औंस मीठो कपाल सघन दूध
- 1/3 कप नींबू रस (ताजा)
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/2 कप शर्करा
- 2 चम्मच कर्नस्टर्क
- 1/2 कप पानी
- 4 कप ब्लूबेरी (ताजा)
- Garnish: whipped topping वा
- ताजा whipped क्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 डिग्री एफ
- कटोराको मिश्रणमा आटा र कन्फेक्शनमेन्टको शङ्कलाई मिलाउनुहोस्। पिघल मक्खन जोड्नुहोस् र राम्रो मिश्रण मिश्रण गर्नुहोस्। आटा बाहिर 12-इन्च वा 14 इन्च पिज्जा प्यानमा पटाउनुहोस्। 10 मिनेटको लागि क्रस्ट ब्रेक गर्नुहोस्, वा हल्का खानुहोस्।
- एक मध्यम कटोरा मा एक इलेक्ट्रोनिक मिक्सर संग, क्रीम पनीर को मीठे कन्डेड दूध, नींबू को रस संग र वेनिला को हरायो। ठुलो पिज्जा कोमल मा फैलिएको छ।
- एक ठूलो ससनी मा, शर्करा र कस्टस्टर्क जोड्नुहोस्; पानीमा हलचल कुकुर, निरन्तर हलचल सम्म, मध्यम गर्मी को माथि सम्म कडा भयो। ब्लूबेरीहरू थप्नुहोस् र पूरै ठोक्नुहोस्।
- क्रीम पनीर तहमा ठुलो ब्लुबेरी मिश्रण। राम्रो तरिकाले चिन्नुहोस्।
- सेवाको लागि पट्टे आकारको अंश काट्नुहोस्। व्हाइड क्रीमको उदार गुडियापको साथ प्रत्येक पछाडि माथि वा वांछित र ताजा नीलाबेरी वा स्ट्रबेरी स्लाइसहरू, यदि चाहियो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 389 |
| कुल मोटा | 22 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 61 मिलीग्राम |
| सोडियम | 222 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |