नींबू र सूखा लैवेंडर फूलले यो पाउन्डको केक स्वादिष्ट ढंगले फरक र सुगन्धित बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस (1 कप) मक्खन (नरम)
- 2 कप दाग
- 5 ठूलो अन्डा
- 3 कप केक आटा (मापन गर्नु अघि हलचल)
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/2 चम्मच नुन
- 8 औंस खट्टा क्रीम, हल्का वा पूर्ण वसा
- 1 1/2 चम्मचहरू लवेंडर फूलहरू सुकेको
- रस र 2 लेन्स को छाती, लगभग 5 देखि 6 चम्मच रस र 1 चम्मच पतला उत्तेजित घोंसले
- ग्लेज:
- 1 नींबू रस, लगभग 2 1/2 चम्मच
- 2 चम्मचहरु लाई लेभेंडर फूलहरु सूखे
- 1 देखि 2 चम्मच गर्म पानी
- 1 कप कन्फेक्शनर्स 'शाइन
यसलाई कसरी बनाउने?
- गर्मीको ओवन 325 डिग्री। एक 12-कप बन्डट केक पनी ग्रीस र आटा।
- चम्किलो चकलेटको साथमा मक्खन क्रीम अण्डामा बिरालो, एक चोटि एक पटक, प्रत्येक अतिरिक्त पछि राम्ररी धकेल्दै।
- आटा, बेकिंग सोडा, र नुन जोड्नुहोस्। कष्टयुक्त मिश्रणमा आटा मिश्रणको 1/3 को बारेमा थप्नुहोस्, साथै खट्टा क्रीमको आधा। राम्रोसँग मिल्दैन।
- आटा मिश्रणको अर्को 1/3 को दोहोर्याउनुहोस् र बाँकी खट्टे क्रीम, कटोराको किनारमा केही पटक स्क्रैप गर्दै। सुचारु र राम्रोसँग मिल्दो नभएसम्म बाँकी आटा मिश्रणमा बिर्नुहोस्।
- 1/1 चम्मचका सूखे लोभेंडर फूलहरू र 2 लेन्सको जोस र घेरामा राख्नुहोस्। तयार पाक प्यानमा चम्मच।
- 50 देखि 60 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, जब सम्म कि फ्रान्सेलीमा राखिएको टूथपिक साफ हुँदैन।
ग्लेज बनाउनुहोस्:
- हीट नींबूको रस (1 नींबूको रस) र माइक्रोस्पाउमा वा स्टोटोपमा 2 चम्मच लेभेन फूलहरू।
- फूलहरू रोक्नुहोस्; रसलाई अलग पार्नुहोस् र फूलहरूलाई खारेज गर्नुहोस्।
- एक कटोरी मा, कन्फेंजर्सहरु को शर्क, गर्म नींबू को रस, र एक राम्रो बहाव को स्थिरता बनाउन को लागि पर्याप्त गर्म पानी को संयोजन।
- ठुलो चिसोमा बत्ती (थोपाको तातो हुन सक्छ) केक।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 490 |
| कुल मोटा | 26 जी |
| पागलिएको बोसो | 15 जी |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 153 मिलीग्राम |
| सोडियम | 24 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 61 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 5 g |