यो चकलेट मेयोनेज केक लामो समय मेरो परिवारको मनपर्ने भएको छ। मेयोनेज यस सुपर सजिलो, गुप्त चकलेट केक र गोपनीय मूंगफली मक्खन फ्रस्टिंगमा गुप्त संघटक हो। मेयोनेजले यो सजिलो चकलेट केकमा अण्डा र तेललाई बदल्दछ।
म यो समावेश भ्रामक मूंगफली मक्खन मक्खन (चित्रित) को साथ फ्रस्ट गरे, तर पाउडर चीनी संग केक धूल मुक्त वा यो भव्य कारमेल क्रीम पनीर frosting या एक बुनियादी मक्खन frosting प्रयोग ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप
- सबै उद्देश्यको आटा
- 1/3 कप unsweetened कोकोआ
- 1 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 कप शर्करा (दागिएको)
- 3/4 कप मेयोनेज
- 1 कप पानी
- 1 चम्मच वेनिला
- फ्रस्टिङको लागि:
- 6 चम्मच मक्खन (नरम)
- 3/4 कप मूंगफली मक्खन (मलाईदार)
- 1 कप शर्करा (कन्फेक्शनर)
- वैकल्पिक: 1/4 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- वैकल्पिक: दूध वा क्रीम, आवश्यक भएमा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट (180 सी / ग्याँस 4) ताप्नुहोस्। 9-इन्च स्क्वायर पिक पनी र आटा।
- एकचोटि अस्ट, कोकोआ, सोडा र नुनको साथ लिनुहोस्।
- सुँगुर सम्म चिनी र मेयोनेज। भेनिला र पानीमा
- मेयोनेज मिश्रण मा सूखी अवयव जोड्नुहोस; जबसम्म राम्रोसँग मिश्रित हुन्छ।
- तयार क्याक प्यानमा बल्ल बल्ल लगाउनुहोस्।
- लगभग 30 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा केक स्पिन्ग्स नभएसम्म हल्का रूपमा एक औंला संग केन्द्रमा छुनुहोस्।
- ठुलो, प्यानबाट हटाउनुहोस्। कन्फुनिटरहरुका शकर या ठट्टा संग मूंगफली मक्खन फ्र्रेडिंग संग धक्का, यदि चाहियो।
सजिलो मूंगफली मक्खन फ्र्रेडिंग
- एक मिक्सिंग कटोरा मा उच्च गति मा इलेक्ट्रिक मिक्सर संग, 6 चम्मच मुलायम मक्खन लाई 3/4 कप को क्रीम मूंगफली मक्खन र 1/4 चम्मच को वेनिला निकाट संग हरायो।
- कम गति मा मिक्सर संग, कन्फेक्शनरों को चीनी मा हरायो। भित्ता सम्म उच्च गति र हराउनुहोस्। यदि फ्रोजिङ धेरै मोटाई छ भने, सानो मात्रामा दूध वा क्रीम जोड्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 434 |
| कुल मोटा | 26 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 21 मिलीग्राम |
| सोडियम | 470 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 48 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |