यो केक वा cupcakes को लागि एक छिटो र सजिलो आधारभूत बटरक्र्रीम फ्रस्टिंग नुस्खा हो। यसले 2-लेक केक वा लगभग 12 कपकोकहरूको लागि पर्याप्त बटरक्रिम फ्रोस्टिङ बनाउँछ।
स्वादहरूको भिन्न गर्न वा फ्रस्टिङमा खाना खाने केही थोपाहरू थप्न नि: शुल्क लाग्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप
- मक्खन (कोठाको तापमान
- 3 कप चीनी (कन्फेक्शनर्स ')
- 2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 2 चम्मच दूध वा क्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मक्खन कटोरामा बिजुली मिक्सरको साथमा, कन्फेक्शनर्सको चिनी संग मक्खन मिलाउनुहोस्। कम गतिमा हराउनुहोस् जब सम्म चिनी नमिल्दा, त्यसपछि मध्यममा उच्च गतिमा लगभग 2 मिनेटसम्म हराउनुहोस्।
- भेनिला र दूध वा क्रीमको 1 चम्मच जोड्नुहोस् र सुचारु सम्म हराउनुहोस्। स्थिरता फैलाउनुको लागी अधिक दूध वा क्रीममा हराउनुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
चम्किलो कारमेल क्रीम पनीर फ्रस्टिङ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 331 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 41 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 50 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |