अदरक र रातो रक्सी सिरका को संयोजन साँच्चै जादू हो। यी भेडा चोटीहरू विशेष अवसरका लागि निविदा, स्वादयुक्त र सही हुन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 देखि 10 लेब लीन चोप्स
- 3 चम्मच (45 मिलीलीटर) जैतून का तेल
- 2 चम्मच (30 एमएल) रातो शराब
- 2 चम्मच (30 मिलीलीटर) सोया सस
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 1 चम्मच (15 एमएल) नींबू का रस
- 1 चम्मच (15 एमएल) grated अदरक
- 1 1/2 चम्मच (7.5 मिलीलीटर) प्याज पाउडर
- 1 चम्मच (5 एमएल) समुद्री नमक
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) काली मिर्च, जमीन
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) केयने काली मिर्च (वैकल्पिक)
- 3 देखि 4 चम्मच (45 देखि 60 एमएल) उदार पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै अवयवहरू जोड्नुहोस्, एक मेम्ने मिश्रण कटोरामा लैम्ब चोप्स बाहेक। एक resealable प्लास्टिक थैली मा चोप्स प्लेस र अचयन जोड्नुहोस। सील थैला र फ्रिजमा राख्नुहोस्। कम्तिमा 3 देखि 5 घण्टासम्म लैजानुहोस्।
2. उच्च गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। बैग बाट चोप्स हटाउनुहोस् र अनावश्यक खारेज गर्नुहोस्। ग्रिलमा राख्नुहोस् र प्रति साइज 6 देखि 7 मिनेटका लागि पकाउनुहोस्। ग्रिल र सेवाबाट चोप्स हटाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1681 |
| कुल मोटा | 115 जी |
| पागलिएको बोसो | 47 g |
| असंतृप्त फैट | 51 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 516 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,481 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 138 जी |