यो ग्रील्ड पसिनासँग लगभग सातासम्मको गुणस्तर छ। सोया र मूंगफली चमक यस डिश को लागि अद्भुत अतिरिक्त छ। चावल वा ग्रील्ड वनस्पति कबाबहरूसँग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पुरा
- 1/2 कप (120 एमएल) हनी
- 1/4 कप (60 एमएल) मूंगफली मक्खन, क्रीम शैली
- 1/4 कप (60 एमएल) सोया सस
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 2 चम्मच (30 एमएल) साइडर सिरका
- 1 चम्मच (5 एमएल) जैतून को तेल
- 1/4 कप (60 एमएल) चिकन स्टक
यसलाई कसरी बनाउने?
1. माध्यमिक सॉस प्यानमा, सबै सामग्रीलाई सिध्याउनुहोस्, पनीर को छोडेर, 5 देखि 8 मिनेटसम्म। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र थोडा ठोल्न अनुमति दिनुहोस्।
2. घाँस काटेर अर्को पछाडि भाग्ने अचम्मको अनुहार ब्रश। आवरणमा, र फ्रिजमा 1 देखि 2 घन्टाको लागि खारेज गर्न अनुमति दिन्छ।
3. मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। पक्षीलाई राम्रोसँग तेल लगाइएको ग्रिलमा राख्नुहोस्। कवर र 50 देखि 60 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, वा आन्तरिक तापमान 165 डिग्री एफ।
15 मिनेट खाना पकाउने र फेरि 30 मिनेटमा आरक्षित अचम्भको साथ टाँस्ने पक्ष। ग्रिल, टुक्रा र सेवाबाट pheasant हटाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 254 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 21 मिलीग्राम |
| सोडियम | 712 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 13 g |