यो सजिलो ताज फ्र्रेडिङ नुस्खा स्वाभाविक रूपले तत्काल चाई सागर र मसाला चाइ ("चाय चिया ") मसालेसँग स्वाद गरिन्छ। तपाईं यसलाई केक इमिंगको रूपमा प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, वा तपाईं यसलाई ठुलो कुकीज, कपकोकहरू वा अन्य मिठाईहरूमा प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 स्टिक / 1/2 कप मक्खन (कोठाको तापमान)
- 1/2 tsp।
- दालचीनी (जमीन)
- 1/2 tsp pvanilla निकाल्नुहोस (शुद्ध)
- 1/4 टस्पेस।
- अख्तियार
- 1/8 टस्पेस।
- हृदय रोग (जमीन)
- 1/8 टस्पेस। नमक (समुद्र)
- 2.5 कप शताब्दी (कन्फेक्शनर, सिफ्ट)
- 4 tbsp। तत्काल ची ध्यान केन्द्रित (जस्तै ऋषिको माला चा चाय संवेदी)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मध्यम आकारको मिश्रण कटोरामा, कन्फेक्शनरको चिनी र "चाय चिया" को बाहेक सबै अवयवहरू क्रीम हुन्छन्।
- एकपटक मक्खन मिश्रण हल्का र चम्किलो हुन्छ, एक समयमा चीनी एक टाढाको चम्मच थप्न सुरु गर्नुहोस्। जबरजस्ती जोड्नुहोस् भने यो मिश्रणलाई हराउनुहोस् वा यसलाई रोक्नुहोस् जबसम्म यो प्रत्येक स्कूप थप्नको लागी सुचारु हुन्छ।
- चाय ध्यान को तीन चम्मचहरु जोडें। सुचारु नभई हराउनुहोस्
- इच्छित स्थिरता प्राप्त गर्नका लागि आवश्यक थप ताई ध्यान थप गर्नुहोस्।
- यदि चाहियो भने, आइस केक, कपकोक वा अन्य पकाएको सामानमा प्रयोग गर्नु पहिले फ्रोस्टिललाई ठिक पार्नुहोस्।
- यो फ्रोजिडिङ नुस्खा अग्रिम एक हप्तासम्म तयार गर्न सकिन्छ र सील, फ्रिज गरिएको कन्टेनरमा भण्डारण गरिएको हुन सक्छ।
- यसले दुई कपको फ्रॉस्टिंग बनाउँछ, जुन एक दर्जनका कपकोकहरू वा एक आठ इन्च, दुई परत तह केक ठुलो हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 344 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 31 मिलीग्राम |
| सोडियम | 39 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 63 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |