यो टाढाको कुल कासेरोल नुस्खा यो नुस्खाको धेरै संस्करणहरूबाट सानो फरक छ जुन यो मशरूम सुप को क्रीम भन्दा बडा सुनको मशरूम सूप संग बनाइन्छ। यसले यो नुस्खालाई एक अधिक savory, टमाटर जस्तो स्वाद दिन्छ। यो संस्करणमा मटर, गाजर, र मकले जमेको छ, यसलाई राम्रो एक-व्यंजन भोजन बनाउने।
मिस नगर्नुहोस्: हट कुत्ता टेट टट पुलाव को नुस्खा
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड मैदान बीफ
- 1 (10.75 अजीब) सुनको मशरूम सूप सङ्कलन गर्न सक्छ
- 1/2 कप दूध
- 1/2 कप जमे भएका मटर र गाजर
- 1/4 कप फ्रोजन मक्का
- 1 कप कटा भयो पादडर पनीर
- 16 बजे। प्याकेज फ्रोजन ट्याटर टचहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वोत्तर ओवन 350 डिग्री एफ।
- ठूलो स्किलेटमा ब्राउन ग्राउण्ड बीफ 1-क्वार्ट क्यासेरोल डिशमा वसा र टाउको ट्रांसफर गर्नुहोस्। सुनको मशरूम सूप, दूध, जमेको मटर, गाजर र मक थप गर्नुहोस्। राम्रो तरिकाले हलचल।
- पनीरको साथ माथि, त्यसपछि थोरै टाँटहरू।
- 30-40 मिनेटको पछाडि बबल गर्नुहोस्।
मिस नगर्नुहोस्: ग्राउण्ड बीफ संग व्यञ्जनहरु
साथै यो श्रोतायुक्त आलु टोपिंगको साथ यो बीफ कसेरल को जाँच गर्नुहोस् - शीर्ष मा क्रिसमस आलु संग भरने, सुप्ररी भोजन।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 948 |
| कुल मोटा | 45 g |
| पागलिएको बोसो | 1 9 |
| असंतृप्त फैट | 17 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 170 मिलीग्राम |
| सोडियम | 805 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 59 g |
| आहार फाइबर | 32 g |
| प्रोटिन | 97 जी |