यो यति निविदा स्टेक लिन को लागि एक राम्रो तरिका हो र यसलाई केहि केहि मा बदल। यो राउन्ड स्टिक एक स्वादयुक्त मसाले मिश्रण, ग्रील्ड हट र छिटोमा अर्कै हुन्छ र पतली स्ट्रिप्समा घुमाउँदछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड (700 ग्राम) शीर्ष राउन्ड स्टेक, 1 इन्च मोटी
- 1 ठूलो एकोकोडो, diced
- 1/2 कप (120 एमएल) कटा रातो प्याज
- 1/3 कप (80 मिलीलीटर) फ्रोजन मार्जारिता पेय मिश्रण, ठुलो (वा 1/4 कप (60 मिलीलीटर) नींबूको रस प्रयोग गर्नुहोस्)
- 2 चम्मच (30 एमएल) ताजा सिलिलाउरो, कटाईयो
- 2 चम्मच (30 एमएल) वनस्पति तेल
- 2-4 लौंग लसुन, मिनीज
- 2 चम्मच (10 एमएल)
- ground cumin
- 1 1/2 चम्मच (7.5 मिलीलीटर) मोटे नमक
- 1 चम्मच (5 एमएल)
- काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- मार्जारिटि मिक्स, सिलिलाउरो, वनस्पति तेल, लसुन, जीरा, नमक र कालो मिर्च।
- 2 चम्मच मिश्रण को रिजर्व र एक resealable प्लास्टिक बैग मा शेष राख्नुहोस।
- स्टिकहरू मिश्रणमा थप गर्नुहोस्, कोटमा घुमाउनुहोस्। सील बैग र 2-8 घण्टाको लागि फ्रिज गर्नुहोस्।
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
- स्टेकबाट निकाल्नुहोस् र अनावश्यक खारेज गर्नुहोस्।
- स्टिकहरू ग्रिलमा राख्नुहोस् र जब सम्म पूरा नहुनुहोस्, प्रति साइज 6 देखि 8 मिनेटमा।
- यसबाहेक, एवोकोडो र प्याजको साथमा 2 वटा चम्मचको मिश्रण बनाउनुहोस्।
- तुरुन्तै मिश्रित नभएसम्म टस गर्नुहोस्।
- स्टिकहरू ग्रिलबाट हटाउनुहोस्, माटो आराम 5 मिनेटको लागि र पतली स्लाइसमा घुमाउनुहोस्। एवोकोडो सेल्सा संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 14 99 |
| कुल मोटा | 153 g |
| पागलिएको बोसो | 52 जी |
| असंतृप्त फैट | 75 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 146 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5,452 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 22 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 13 g |