चीसी आलु Recipe
यो पनीर आलु नुस्खा उन साइड बर्तन मध्ये एक हो जुन हरेक दिन बनाउन को लागी सजिलो छ, अझै सम्म कम्पनीमा सेवा गर्न पर्याप्त स्वादिष्ट।
मलाई यो पनीर भुना हुआ आलु सेवा गर्न मन पर्छ जुन नींबू भुना भयो चिकन वा मेरा मनपर्ने बीफ ब्रिसकेट नुस्खा संग।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 पाउन्ड। आलु
- 1 tbsp। जैतून का तेल
- स्वादको लागि कोसेसर नमक र ताजा जमीन मिर्च
- 4 स्लाइस बेकन
- 1 कप कटा भयो पादडर पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 400 देखि एफ
- पेल आलु र 1 इन्च टुक्रामा काट्नुहोस्। ठूलो, भारी भुइँमा प्यान वा 9 x 13 प्यानमा राख्नुहोस्।
- जैतून को तेल संग बहाव र नमक र कालो मिर्च संग छिटो। राम्रो छ।
- आलु निविदा नभएसम्म 35 देखि 40 मिनेटमा रोस्ट।
- यसबाहेक, कुरकुरा सम्म तलना बेकन । पेपर टोलहरूमा नाली ।
- ओवनबाट आलु हटाउनुहोस्। आलुमाथि पतित पनीर छिर्नुहोस्। माथि क्रमांक बेकन ।
- पनीर पिघ्न सम्म 5 मिनेटको लागि ओवनमा फर्कनुहोस्।
आलुको व्यञ्जनहरू
ब्रोकोली भरिएको आलु Recipe
Colcannon Recipe
सजिलो स्केलोप गरियो आलु
भुटेको आलु पकाउनुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 254 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 32 मिलीग्राम |
| सोडियम | 281 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 10 जी |