स्केलपस र बेकनको यो संयोजन तयार गर्न एक तस्वीर हो, र प्रस्तुति प्रभावशाली छ।
स्केलप, सिजनको वरिपरि आंशिक रूपमा पकाएको बेकन लिपि र केही मिनेटका लागि फेरि ब्रोइल। तपाईंसँग स्वादिष्ट, सुरुचिपूर्ण एपटिजर छ तपाईको अतिथिहरू माया गर्नेछन्। नुस्खा पनि ठूलो वा जम्बो चिन्ता संग तय हुन सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 24 ठूला समुद्री स्कूप्स (लगभग 2 पाउण्ड)
- 12 स्लाइस बेकन आंशिक रूपमा पकाएको छ
- ड्यास काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- कुकुरको रूपमा आंशिक रूपबाट पकाएको पक्कै नभए कुकुर र अझै पनि धेरै लचीलो छैन। *
- चिसो पानी दौड्न स्क्याप्सपस कुञ्जी, कागज पेटीहरूसँग टाँस्नुहोस्। यदि तपाईंले स्क्याक्सपको छेउमा कुनै ट्याग-जस्तो टुक्राहरू देख्नुहुन्छ भने, यो एक कठिन मांसपेशी हो र हटाइनु पर्छ। यसलाई हटाउनको लागी तपाईको औंलाहरू चुचाउनुहोस्।
- प्रत्येक बेकन टुक्राको छेउमा आधा तिर एक स्केलप वरिपरि प्रत्येक आधा लिपि गर्नुहोस् र दाँतपट्टिको साथ सुरक्षित गर्नुहोस्।
- अनुभवी मिर्चको साथ हल्का स्कोप्प्स Preheat Broiler।
- बिरुवा प्यानमा रैकमा स्क्याप्स पसल गर्नुहोस्। गर्मी देखि 8 देखि 10 मिनेट सम्म तापक्रम देखि 4 देखि 5 इन्च बटालिये, या जब सम्म स्कैप्स्स ओपेरा को सबै भन्दा माथि घुमाए, टोंक्स को उपयोग गर्न को लागी स्कैलोप पल्ट को रूप मा अक्सर बेक ब्राउन सबै पक्षहरु लाई समान रूप मा बदलन।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- क्रिसमस वा काजुन सिजनिंग वा समुद्री खानाको लागि नमक-मुक्त मसाजको स्वादको साथमा मौसमी मिर्च वा नींबू काली मिर्चको बदल्नुहोस्।
- * बेकिंग फ्राइङ को सट्टा, बेकिंग को कोशिश करो । केवल पार्थिव संग एक बेकिंग प्यान लाइन र यसलाई एक रक संग फिट।
तपाईं पनि मन पर्छ
- मसालेदार साढे स्कैप्स्स
- सीमेड ग्रिट्स संग सायर सागर स्कैप्स्स
- साढे स्कैप्स्स जडीबुटीको साथ
- सरल बेकन लंगडा लिपि
- पास्ता समुद्री खाना र मशरूम क्रीम सस संग
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 29 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 10 मिलीग्राम |
| सोडियम | 159 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 5 g |