यी गुलाबहरू कुकीहरू मिलाउन र बेक गर्नका लागि एउटा स्न्याप हो, कुनै ठुलो वा आवश्यक रोलिंग गर्न!
कुकीहरू स्वादको साथ दूधको साथ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1 चम्मच दालचीनी
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच अदरक
- 2 ठूलो अन्डा
- 1 कप शर्करा
- 2/3 कप छोटो (पिघलिएको र ठंडा)
- 1 कप गुनासो
- 1 कप पानी (तातो)
- 2 चम्मच बेकिंग सोडा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ऊष्मा ओवन 375 एफ। ब्रेक पिक्सिंग पानाहरू, पेन्चमेंट पेपरको लाइन, वा ननस्टिक स्प्रेको साथ स्प्रे।
- एक मध्यम कटोरा मा आटा, दालचीनी, नमक, र अदरक मिलाउनुहोस्; छुट्याइएको।
- ठूलो मिक्सिंग कटोरामा अण्डा र कुकुर सँगै हरायो। ठुलो छोटोमा बिर्नुहोस्।
- अर्को कटोरामा तातो पानी र बेकिंग सोडा मिलाउनुहोस्; गुलाबमा हलचल
- सुकेको अवयवका साथ अण्डा मिश्रणमा गुलाब र पानीको मिश्रण हल गर्नुहोस्। राम्रोसँग मिल्दो गतिमा बिरालो।
- एक सानो कुकी स्कूप वा चम्मच प्रयोग गरेर, तयार पाक पानाहरुमा आटा ड्रप, कुकीज बीच 2 देखि 3 इन्च छोडेर।
- 10 देखि 12 मिनेटको लागि बनाउनुहोस्, वा सेट नभएसम्म। हेरचाह जलाइदिनुहोस्।
- कुकिजहरू पूर्ण रूपमा चल्न र 5 दिनसम्म सम्म एक वाटाइट कंटेनरमा भण्डारण गर्न दिनुहोस्। वा तिनीहरूलाई 3 महिनासम्म स्थिर गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
पुरानो फ्लेड गरिएको मोलिस कुकीज
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 62 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 16 मिलीग्राम |
| सोडियम | 73 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |