धेरै किराने पसलहरू, किसानको बजारहरू, र विशेष खाना पसलहरूमा भेट्न सकिन्छ। तिनीहरू साधारणतया सफ्टबलको आकारको बारेमा हुन् र पनि आठ-बल जचिनी भनिन्छ। सामान्यतया मानिसहरू खोल्छन् र यी जुचिन सामानहरू छन्, तर तिनीहरू यो नुस्खामा जस्ता स्वादिष्ट तयार हुन्छन्।
यो नुस्खाले चार पक्ष डिश सर्भरको लागि पर्याप्त बनाउँछ। यद्यपि यो एक प्राणी प्रोटीनको साथमा राम्रो स्वाद छ, म यो भान्सालाई भ्यागुडी भोजनको लागि भान्डेड जेस्मीन चावलमाथि खाना खान मनपर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 राउन्ड जक्रिनी (वजन लगभग 800 ग्राम वा 1.75 पाउन्ड छ)
- 4 मध्यम आकारको हरियो चाइल्सहरू, राउन्डहरूमा काटिएको
- 3.5 ओजी वा बैंगनी प्याजको 100 ग्राम, सानो कटाई
- 4 लसुन लौह, पतला मिनी
- सूखेको एक चुरोट
- एपेजोट पत्तियां, वैकल्पिक
- 2 चम्मचका तेलहरू
- समुद्री सागरको ठूलो चुरोट, वा स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- राउन्ड जुचिन तयार गर्न, पहिले कुनै पनि बाहिरी स्टिम काटिएको छ। त्यसपछि यसलाई क्वार्टरमा काट्नुहोस्, माथिबाट त्यसो गर्नुहोस् ताकि यो एप्पल केजलजस्तै केहि जस्तै देखिन्छ। चार चौथाईहरु मध्ये प्रत्येक अब पनि भित्री टुक्राहरु मा कटाई जान पर्छ। बाँकी सामग्रीहरू तयारी गर्नुहोस्।
- ठूलो प्यानमा जैतूनको तेललाई न्यानो गर्नुहोस्। एकपटक तेल प्याज प्याज जोडेर एकपटक नरम र पारदर्शी सम्म साट हुन्छ। त्यसपछि प्रयोग गर्दा चिलीहरू, सानो टुक्रा टुक्राहरू, खनिज लसुन, र सूखे एपेजोटो थप्नुहोस्। सब्ज र साउथमा थोपा ठीक समुद्री नमक छिटो पार्नुहोस् जब तक कि चील र लोशन तपाइँको मनमा नरम बनाउछ। टाँस्नुहोस् र आवश्यक भएमा एक साटो नमक जोड्नुहोस्। सेवा गर्नुहोस्।
टिप्पणीहरू
- यदि तपाईं सँग अधिक साधारण लामो विविधता संग गोल जक्रिनी विकल्पमा पहुँच छैन भने।
- निम्न हरी मिर्चहरू मध्ये कुनै छनौट गर्नुहोस्: ह्याच वा नयाँ म्याक्सिकन च्याइल्स , एन्नीइम, हंगेरी मोम मिर्च, वा एक ठुलो cubannelle चिली।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 160 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 178 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 7 g |