मेरो परिवारले मेरो मनपर्ने स्केलोप भएको आलु नुस्खालाई प्रेम गर्दछ, तर यो एक घण्टा र पकाउनको लागी लाग्छ। जब हामी स्केलोप भएको आलुको आनन्द उठाउन चाहन्छौ तर धेरै समय छैन, म ती छिटो माइक्रोवेव स्केलोप भएको आलु बनाउँछु। आलुलाई अझ बढी समय बचत गर्न टुक्रा टुक्रा पार्न खाद्य प्रोसेसर प्रयोग गर्नुहोस्।
मिस छैन: माइक्रोवेव व्यञ्जनहरू बच्चाहरूले प्रेम गर्नेछन्
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड युकोन सुन वा रस्केट आलु
- 1 10-3 / 4 औंस। मशरूम सूप को क्रीम गर्न सक्छन्
- 1-1 / 2 कप दूध
- 2 कप टुक्रा भयो
- cheddar पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
- तपाईंको माइक्रोवेवमा फिट भएको 9 x 13 पकाउने डिश वा 2-क्वार्ट ग्रेटिन डिश फेला पार्नुहोस्, र खाना पकाउने स्प्रेको साथ स्प्रे गर्नुहोस्।
- पेल आलु । एक चाकू वा खाना प्रोसेसर प्रयोग गर्नुहोस् कि टुक्रा ब्लेडको साथमा आलु टुक्रामा 1/2-इन्च स्लाइसमा लगाईयो।
- एक साथ कचौरा को मशरूम सूप र दूध को एक ठूलो कटोरा मा हल। आलु थप्नुहोस्। आलु को राम्रो तरिकाले कोट गर्न को लागि हल।
- तयार प्यानमा राख्नुहोस्। प्लास्टिक लपेटोसँग ढोका ढोका, भाप गर्नबाट बचाउन भ्याण्डलाई फर्काउन। उच्च 5 मिनेटमा माइक्रोवेवमा हीट गर्नुहोस्। बेकिंग डिश घुमाउनुहोस्, र अर्को 5 मिनेट माथि उचालो ।
- हलचल। पनीरको साथ माथि । अर्को 10 मिनेट नपनाउनुहोस् वा आलु सम्म काँटा झुकाव हो।
आलुको व्यञ्जनहरू
ब्रोकोली भरिएको आलु Recipe
चीसी आलु Recipe
Colcannon Recipe
भुटेको आलु पकाउनुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 464 |
| कुल मोटा | 23 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 65 मिलीग्राम |
| सोडियम | 632 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 22 जी |