गाजर गाजरहरू छिटो र सजिलो हुन्छन्, तर यदि तपाईं केहि स्वाद थप्न चाहानुहुन्छ भने तपाई तिनीहरूलाई टाँस्नु आवश्यक छ। यो शंकु ग्लेजज धेरै अन्त्यमा जान्छ त्यसैले यो जलाइदिनेछैन, तर यसले केही महान ग्रील्ड गाजर बनाउनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 दर्जन पुरा
- गाजर (खुबै)
- 1/3 कप / 80 एमएल सुन्तला रस
- 1/4 कप / 60 एमएल ब्राउन शुगर
- 2 चम्मच / 10 एमएल मक्खन
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- Saucepan मा सुन्तला रस, भूरा शर्करा, र मक्खन। यो तातो लगाउन थाल्छ जब सम्म।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
- यसबाहेक, ग्रिल र तेल पहिला खाना पकाउने गेट।
- गाजरमा एक मध्यम गर्मीमा राख्नुहोस्।
- गाजर ग्रिल गर्नुहोस्, कहिलेकाहीं गाजरको आकारको आधारमा लगभग 4 देखि 5 मिनेटसम्म घुमाउँदछ।
- गाजरले नरम गर्न सुरु गर्दा, शीशाको साथ ब्रश।
- झीलहरूमा गाजरको सुरुवात सम्म पकाउने जारी राख्नुहोस् (लगभग 3 देखि 4 मिनेट सम्म)।
- नमक र काली मिर्चको साथ हल्का मौसम, हटाउनुहोस् र तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 192 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 221 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 2 जी |