म पेरू भोजनालय मा पस्को साउ संग प्यार मा गिर गयो जहां धेरै अन्य पस्को पेय मेन्यू मा लगाए। यो ककटेल ताज़ा र पेरू र चिलीको सबैभन्दा लोकप्रिय पेय मध्ये एक छ, जहाँ पिस्को सामान्यतया उत्पादन गरिन्छ।
सिस्को एकजुट ब्रान्डी हो तर यो विशिष्ट विशेषताहरू छन् र यो सरल खट्टा पेय यो एक उत्कृष्ट परिचय हो। यदि कच्चा अन्डा चिन्ताहरू पिउन तपाईंलाई अण्डा स्थानान्तरण प्रयोग गर्न निःशुल्क महसुस गर्नुहुन्छ, यो अन्त मा एकदम पेय होइन तर गणना गर्न पर्याप्त बन्द छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस पीस्को
- 3/4 औंस नींबूको रस
- 1 औंस
- सरल सिरप
- 1
- अण्डा सेतो
- 3 ड्यास Angostura bitters (वा स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- पिस्को, नींबूको रस, सरल सिरप र अण्डाको भट्टीमा भरिएको एक ककटेल किरणमा भर्नुहोस् ।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- Angostura बिट्टरहरू स्वाद गर्न थप्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 114 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 75 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |