पक्का, यो ककटेल मूलतः सेन्ट प्याट्रिक दिवस पेयको रूपमा डिजाइन गरिएको थियो, तर यो एक आदर्श र ताजा तालीकार सबै वसंत र गर्मीको लामो समय सम्म बनाउँछ। यो फल को एक संयोजन मा फोकस, ताजा ककडी र नींबू संग नाशपाती वोडका, र जड़ी बूटियों को वृक्षारोपण र टकसाल सहित केंद्रित छ।
तपाईं नुस्खालाई ध्यान दिनुहुन्छ जुन क्लब सोडाको वा लेमनडेड को छनोट दिइनेछ र दुवै दुबै विकल्पहरू छन्, तर यो प्रत्येकको बराबर भागको साथ पेयमा विशेष कुरा गर्दछ। यो ककटेल नुस्खा ग्रे गाउको द्वारा प्रदान गरिएको थियो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 भागहरू
- GRAY GOOSE La Poire स्वादयुक्त वोदका
- 1/2 भाग सेन्ट जर्मेन® एल्डरफ्लोवर लिकर
- 2 भागहरु रस ककडी
- 1/2 भाग को नींबू का रस
- 1/2 भाग
- सरल सिरप
- लेमनडेड वा
- क्लब सोडा स्वाद
- गार्निश:
- टकसाल पातहरू
- गार्निश: ककलर स्लाइसहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शेकरमा, सबै अवयवहरू मिश्रण गर्नुहोस्।
- बलियो र डबल तनावलाई हिलाउनुहोस् ।
- क्यूब्ड बर्फको साथ हाईबल गिलासमा सेवा गर्नुहोस् र टकसाल, ककलर स्लाइस, र लेमन ईश्वर संग पोर्न।
- नींबूड वा क्लब सोडाको साथ माथि।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 683 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 107 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 136 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |