तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप क्यानोला तेल
- 2 चम्मच नींबू रस
- 2 अण्डा (हल्का पीडा)
- 1/2 कप nonfat दूध
- 1/1/1 कप आटा
- 2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 3/4 कप शर्करा
- 1 चम्मच नमक
- 2 चम्मच नींबू ईश्वर
- 1 कप ताजा ब्लूबेरी (वा फ्रिज गरिएको)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ओवन पहिले 350 डिग्री।
2. सानो कटोरामा तेल, नींबूको रस , अण्डा र दूध मिलाउनुहोस्।
3. ठूलो कटोरा मा आटा, पाक पाउडर , चिनी र नुन राख्नुहोस्।
4. सजिलो सामग्रीमा राम्रो बनाउनुहोस्।
5. गीले अवयवहरू जोड्नुहोस्, सुत्न नमिल्ने जबसम्म।
6. नींबू घेरा र नीलाबेरीमा फोल्ड गर्नुहोस्।
7. बटरमा बाक्लो पट्टी खाली गर्नुहोस् र एक घन्टाको लागि बेक गर्नुहोस् वा बीचमा एक टूथपेक्स सफा गर्न आउनेछ।
प्रति टुक्रा: क्यालोरी 169, फ्याट 4 बाट कैलोरी, कुल फैट 5.5 ग्राम (एसट 0.6 ग्राम), कोलेस्ट्रॉल 35 मिलीग्राम, सोडियम 293 मिलीग्राम, कार्बोहाइड्रेट 27.1 ग्राम, फाइबर 0.7 ग्राम, प्रोटीन 3 जी
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 221 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 36 मिलीग्राम |
| सोडियम | 655 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 10 जी |