Vegan पनीर भन्दा राम्रो के हो? Vegan पनीर fondue! यो केवल सजिलै राम्रो, वा अधिक असम्भव छैन, रक्सी पनीर fondue भन्दा।
यो नुस्खा एक सजिलै घर बनाएको पनीर भेगान fondue छ Vegan पनीर को प्रयोग गरेर! यदि तपाईं fondue रुचि र एक fondue बर्तन छ, यहाँ एक सुरुवात र नोस्टेलिक शाकाहारी र एक डेयरी मुक्त एपेटाइजर वा पार्टी खाना को लागि एक स्वादिष्ट क्रीम र चीसी रक्सी fondue उत्तम कसरि बनाउने।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप
- सोया दूध
- 2 चम्मचों देखि अलग मार्जारिन
- 1/3 कप भेगान पनीर (क्यूब्ड)
- 1 चम्मच
- tahini
- 2 चम्मच पोषण खमीर
- 1/2 चम्मच लसुन पाउडर
- ड्यास
- नमक (स्वाद गर्न)
- काली मिर्च (स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम-कम गर्मीमा फोनुड बर्तनमा, तरकारी मार्जिनिन , सोया दूध, र सोया पनीर पिघ्यो । टिहिनी थप्नुहोस् र संयुक्त नभएसम्म हलचल गर्नुहोस्। बाँकी सामग्रीहरू थप्नुहोस्।
- तपाईंले पनीर वा सोया दूधलाई पछाडि स्थिरता प्राप्त गर्न आवश्यक हुन सक्छ।
- ताजा सब्जियों, फ्रांसीसी रोटी को टुकडे या स्वाद वाला टोफु डिपर को उपयोग गर्नुहोस।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 4 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 21 मिलीग्राम |
| सोडियम | 320 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 7 g |