यो पोलिश आलु पाई नुस्खा - बाबा कार्टोफ्लाण वा कार्टोफ्लेक - लिथुआनियाई कुगिलिसको समान छ र ग्रेटेड आलु, धेरै बेकन र अण्डा प्रयोग गर्दछ।
पोलिश आलु पाई एक सभ्य डिश हो जसले किज वा स्लाइसमा काटिन सक्छ र एक गुड़ियोपको खट्टा क्रीम (यदि वांछित भए) सँग गार्न सकिन्छ। नाश्ते, ब्रंच, एक साइड डिशको रूपमा, वा कुरकुरा, हरियो सलादको साथ एक मुख्य पाठ्यक्रमको लागि यो सेवा गर्नुहोस्। जसरी धेरै क्यासरोलहरु गर्छन, यो एक राम्रो तरिकाले पुनर्स्थापित गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 पाउन्ड आलु (सेतो वा युकोन गोल्ड, खुट्टा)
- 1 पाउन्ड बेकन (diced र फ्राइड, drippings सुरक्षित)
- 3 ठूला अण्डाहरू (पिटाई)
- 2 लौंग लसुन (पतला कटाई)
- 1 मध्यम प्याज (ग्रेटेड)
- नमस्ते र कालो मरिच स्वाद
- वैकल्पिक: खट्टा क्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
- स्टार्चहरू समात्नको लागि एक कटोरामा राखेर आलु अण्डाकारमा घुमाउनुहोस्। आलुमा धकेल्न सम्भव छ धेरै सम्मिला हटाउन।
- ओवन तापक्रम 375 डिग्री। एक 7x11 इन्च क्यासेरोल (वा त्यहाँ), जुन केहि आरक्षित बेकन drippings संग 2 1/2 इन्च भन्दा माथि छ।
- ग्रेट आलुलाई ठूलो कटोरामा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। कलर देखि कलर देखि तरल देखि तरल डालो र आलू संग कटोरा मा सफेद माटो स्टार्च तलवार को बायाँ मा जोडें। यो द्रुत टिपको जाँच गरी तपाईको चिसो आलुको अन्धकारमा राख्न को लागी राख्नुहोस् ।
- तपाईंको आहार खडा हुनका लागि बाँकी अवयवहरू र धेरै बेकन drippings जोड्नुहोस् (धेरै पोलहरू यो सबै जोड्नुहोस्)। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्, यदि आवश्यक भए सिजनिङ समायोजन गर्नुहोस् (सावधान रहनुहोस्, बेकन drippings नमटि हुनेछ)। शीर्षमा 1 घण्टा वा पूर्णतया क्रिसको पाना बनाउनुहोस्।
- किनार वा वर्गहरूमा काट्नुहोस् र यदि चाहानुहुन्छ भने गुड़ियोपको खरगोरी संग सेवा गर्नुहोस्। एक तातो पेयले बेकन वोसो तल जान्छ मद्दत गर्नेछ!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 639 |
| कुल मोटा | 34 g |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 15 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 233 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,341 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 39 जी |