यो नुस्खा छिटो र सजिलो छ। यो हाम्रो मनपर्ने मध्ये एक हो। हरी मिर्चको सानो मात्रा समावेश गर्न निश्चित हुनुहोस् - यसले सबै फरक पार्छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप मक्खन
- 2 कप नजाने
- elbow macaroni
- 1/4 कप मिनिड प्याज
- 2 चम्मच। मिनी भएको हरियो काली मिर्च
- 1 चम्मच। नमक
- 1/4 टस्पेस। सुक्खा सरसफाइ
- 2 कप टुकडेदार छिद्रदार
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम skillet मा मक्खन पिघल; नुहाएको मकारोनी, प्याज, हरियो काली मिर्च, नमक र सुत्ने सरसफाइ जोड्नुहोस्।
- 2 कप पानीमा हिउँदो र ऊँची गर्मीमा एक फोडा ल्याउन।
- कम गर्न गर्मी कम गर्नुहोस्; आवरण र उकालो, कहिलेकाहीँ हिउँदमा 10 देखि 15 मिनेट सम्म वा मार्कोनी निविदा हुन्छ।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र टाँसिएको पनीरमा हलचल।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 787 |
| कुल मोटा | 64 g |
| पागलिएको बोसो | 37 g |
| असंतृप्त फैट | 18 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 182 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,389 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 31 g |