तयार गर्न द्रुत र सजिलो, साल्सा क्रियोला एक प्याज रेशम हो जसले धेरै धेरै व्यञ्जनहरु, विशेष गरी बिटिफरा , एक प्रसिद्ध पेरुआन होम स्यान्डविचमा सही संगति। लेमनको रस मुख्य घटक हो - यो उज्ज्वल स्वाद जोड्छ जसले प्याजलाई मीठो बनाउँछ र प्लेटमा सबै चीजहरू जोगिन्छ। नुहाउने पानीमा प्याज मिलाउनु अघि पनि तिनीहरूलाई मीठो बनाउँछ र साल्साको स्वाद जोड्दछ।
प्रामाणिकताको लागि, प्याज "एक ला प्लामा", वा प्वाङ्गहरू जस्ता कटौती महत्त्वपूर्ण छ। तिनीहरूलाई धेरै पतली आधा चम्मचमा फिस्याउनुहोस्, प्याजको वक्र बनाए राख्नुहोस्, ताकि तिनीहरू प्लेटमा सानो कर्ल जस्तो देखिन्छ। पेरूमा, यो साल्सा अजिल मिर्च मिर्चको साथ बनाइन्छ, तर जलपापोन्सले उचित विकल्प बनाउँछ। (बस क्यान्सर लगाउने र चिलिसलाई फिसाउने बेलामा दस्तुरहरू पक्कै निश्चित गर्नुहोस्।) केही व्यक्तिहरूले टमाटर र / वा लसुन पनि थप्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 रातो प्याज (धेरै पतली आधा चम्मचमा फसेको)
- 1 देखि 2 एजे मिर्च (वा जलापाइनोस: बीउ र धेरै पतली मिलान मा कटाईयो, स्वाद गर्न)
- 1 चम्मच सिलिलाउरो (कटा ताजा, या अजवाली, वा दुवै को एक संयोजन)
- 2 चम्मच चम्मच रस (ताजे निचोड)
- 1 चम्मच सिरका
- ड्यास नमक (वा स्वाद)
- ड्यास मिर्च (वा स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- 10 मिनेटको लागि नुनको पानीमा पतली कडा प्याजहरू तान्नुहोस्। नाली र सुत्न दिनुहोस्।
- कटोरामा बाँकी सामग्रीको साथ कटाई प्याज मिलाउनुहोस्। प्लास्टिक लपेटोसँग आवरण गर्नुहोस् र साल्साको कोठाको साइजमा 30 मिनेट अगाडि सेवा पुर्याउनुहोस्।
- 2 दिन सम्म फ्रिजमा सासा स्टोर गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 24 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 29 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |