जर्जिया मा मेरो मन एक अद्भुत स्वादयुक्त ककटेल हो। जोडि ब्रर्सनद्वारा सिर्जना गरिएको, जो कर्तव्य ब्लगहरू लेख्छन् र व्यापारले एक मनोवैज्ञानिक हो, यो पेय एक हो कि न केवल राम्रो सँगै राख्नु, तर सजिलो बनाउछ। बोरबोन र मक्खार र बिट्टरमा मदिराबाट, अवयवहरू सबै सजिलो हुन्छन् किनकि कसैले यो ठूलो पेयको आनन्द उठाउन सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- चार गुलाब बोरोबन व्हिस्की
- 1/2 औंस
- डोमिनिन डे कन्टन अदरक लिकर
- 1 1/2 औंस
- पीच मिटर (लुजा ब्रान्ड)
- 2-3 ड्यासहरू
- बियर सच ज्वेलरी बिटरहरू
- 4 पत्तियां
- तुलसी
यसलाई कसरी बनाउने?
- 4 मध्यम आकारको ताजा तुलसी पातहरू एक शेकरमा र कुरकुरा राम्रो ।
- तरल पदार्थहरू थप्नुहोस्।
- बर्फ जोड्नुहोस् र चिलमा सशक्त पार्नु र स्वादहरू मिश्रण गर्नुहोस्।
- बर्फीलीको ताजा चिसो र दुई पतले स्ट्राको साथ बर्फीली छोटो गिलास र पोर्निशमा तनाव गर्नुहोस् ।
Recipe Courtesy: Judy Bronson
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 217 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |