एक क्रीमलाई अझै हल्का र ताजा ताजा मिठाईको लागि, यो लेयर गरिएको लेमन मिठाई नुस्खा एक प्रयास दिनुहोस्। जिंग नींबू हलवा को वैकल्पिक तहहरु क्रीम मिठाई क्रीम पनीर मूस संग एक स्वादिष्ट उपचार को लागि जो वसंत समय र गर्म दिन मनाने को लागी एकदम सही छ।
मिठाई चॉकलेट प्रसव मिठाईको जस्तो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/1/1 कप आटा
- 1 1/2 टुक्रा मक्खन वा मार्जारिन
- 2 8-औंस प्याकेज क्रीम पनीर
- 2 कप कन्फेक्शनर्स 'चिनी
- 3 कप
- whipped क्रीम या thawed जमे भएका whipped topping (विभाजित)
- 3 बक्स (4-सेवाको आकार) तत्काल नींबू हलवा
- 5 कप ठन्ड दूध
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 375 एफ
- क्रमांक आटा र मार्जारिन। एक साथ मिश्रण गर्नुहोस् र 9-द्वारा -13-द्वारा-2-इन्च पाक प्यानको तल थिच्नुहोस्।
- 15 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्; राम्रो गरौं।
- कन्फेक्शनरको शर्करा र क्रीम पनीर सँगसँगै। ठुलो क्रसमा फैलाउने र फैलाउने 2 कपको माछा।
- 5 लम्बाईको चिसो दूधको साथ नींबू तत्काल पछाडिको 3 बक्स मिलाउनुहोस् (हलका बक्समा दिशाहरू पछ्याउँदैन)। थप व्हाइड टपिंगको साथ दोस्रो तह र माथि टाँस्नुहोस्।
- सेवा गर्नु अघि राम्ररी (लगभग 2 घण्टा)।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 238 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 32 मिलीग्राम |
| सोडियम | 201 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 5 g |