यो चिकनी, मलाई मलाई चकलेट क्रीम पनीर फ्र्रेडिङ कुनै पनि वेनिला, मूंगफली मक्खन, वा चकलेट केकको लागि उत्तम परिष्करण टच हो। यो cupcakes मा पनि राम्रो छ।
यसलाई लेयर केकमा फैलाउनुहोस् वा पाइपमा cupcakes मा वा डिजाइनरको लागी व्यक्तिगत केक वर्गहरू। उत्कृष्ट स्वादको लागि पूर्ण-मोटो क्रीम पनीर प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
- छिटो र सजिलो चॉकलेट फ्र्रेडिङ यो सजिलो फ्रोजिङ एक चकलेट जस्तो मिश्रण हो। स्ट्रोटपमा 1 मिनेटको लागि फ्रोजिङ उबलिएको छ।
- चकलेट साउड क्रीम फ्रस्टिङले यो चिन्ता चॉकलेट फ्रस्टिङमा चॉकलेट चिप्स, मक्खन, र खट्टा क्रीमको टोलीलाई चिसो बनायो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप मक्खन, नरम
- 8 औंस क्रीम पनीर (
- नरम )
- 3 औंस unsweetened चकलेट (पिघल)
- ड्यास नमक
- 3 कप कन्फेक्शनर्स 'शाइन
- 1/3 कप
- आधा - आधा
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- चकलेट पिघ्न, यसलाई एक स्टेनलेस स्टील कटोरामा वा डबल डुबुलको माथि राख्नुहोस् र यसलाई सिमरोड पानीमा राख्नुहोस् (प्यान राख्नुहोस् वा पानी माथि बाक्लो)। ताप्लेजुङसम्म, घिमिरे सम्म।
- एक मिक्सिंग कटोरा मा एक बिजुली मिक्सर संग, क्रीम संग मक्खन सम्म क्रीम र क्रीम पनीर को साथ साथ।
- पिघल चकलेट, नमक, सिफल्ट कन्फेन्सिनेजरहरूको शाइन, आधा-आधा, र वेनिला थप्नुहोस्।
- सुचारु र फैलाउन सकिने बेलामा बिर्नुहोस्, आवश्यक भएमा थप आधा आधा वा कन्फेन्सिनेजरको श्याक थप्दै।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 402 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 48 मिलीग्राम |
| सोडियम | 118 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 52 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |