यो स्वादिष्ट चकलेट खट्टा क्रीम फ्रस्टिङ पिघल चकलेट चिप्स, मक्खन र खट्टा क्रीम संग बनाइएको छ। यो एक चिकनी र क्रीम फ्रस्टिंग खट्टा क्रीम देखि एक थोडा को एक साथ।
केक्रोको प्रयोग गर्नुहोस् केक, कपकोकहरू, वा बन्डट केक माथिको माथि। खट्टा क्रीमको टंगले मीठो frosting अद्वितीय र अद्भुत स्वाद दिन्छ।
यो चकलेट खट्टा क्रीम फ्रस्टिङ एक समान नुस्खा हो। यो चकलेट चिप्सको सट्टाको कोकोको साथ बनाइएको छ। एक चकलेट क्रीम पनीर फ्रोजिङ अर्को उत्कृष्ट विकल्प हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप चकलेट चिप्स (semisweet)
- 1/4 कप मक्खन
- 1/2 कप खट्टा क्रीम
- 1 चम्मच वेनिला
- 1/4 चम्मच नुन
- 2 1/2 देखि 2 3/4 कप शर्करा (sifted, confectioners ')
यसलाई कसरी बनाउने?
- तातो पानीको पानीमा स्टेनलेस स्टील कटोरा वा प्यानमा, मक्खन संग चकलेट चिप्स पिघ्यो।
- तल्लो प्यानबाट प्यान वा कटोरा हटाउनुहोस् र खट्टा क्रीम, वेनिला र नुनमा हलचल।
- जबसम्म वांछित फैलिएको स्थिरताको पहुँच पुग्यो, कन्फेक्शनर्सको शर्कुमा बिस्तारै हरायो।
- लगभग 2 दर्जन कपकोकहरू वा एक ट्यूब वा बण्डको केक वा 2-तह केकका लागि पर्याप्त चकलेट खट्टा क्रीम फ्रस्टिङ बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 2623 |
| कुल मोटा | 120 जी |
| पागलिएको बोसो | 71 g |
| असंतृप्त फैट | 34 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 9 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 74 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 382 g |
| आहार फाइबर | 13 g |
| प्रोटिन | 14 जी |