Chipotles बस jalapeño मरिच स्वाद गरिन्छ। गोप्य धुँवा वातावरणमा चिइलहरू पहिले तिनीहरूलाई खाना पकाउनु हुँदैन। उत्तम परिणामको लागि तापमान कम राख्नुहोस्। त्यसपछि, तिनीहरूलाई सोपबाट सबलबाट स्वादको स्वादको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउण्ड
- jalapeños
यसलाई कसरी बनाउने?
पहिलो, तपाईलाई एक राम्रो सफा स्वरर चाहिन्छ। अतीतको धुलोबाट तेल, तेल वा खाना कणहरू चिप्समा कठोर र अनावश्यक स्वाद छोडिदिन्छन्। केहि लोग जो चिपटलहरु को एक धेरै बनाउन को लागि यो धूम्रपान गर्न छ।
2. एकपटक तपाईं धूम्रपान गर्ने राम्रो र सफा भएपछि, आगो सुरू गर्नुहोस्। तपाईंलाई लामो धुवाँ गर्न आवश्यक पर्दछ। चिल्लोहरूमा नमीको आधारमा तपाईंले 24 घण्टा भन्दा बढी हेर्नु भएको छ त्यसो गर्दा आगोमा कोर्न थप्न योजना बनाउँदछ।
3. jalapeños धो र सुखा। स्टेजहरू हटाउनुहोस् र निश्चित गर्नुहोस् कि तिनीहरू राम्रो अवस्थामा छन्। रैकमा एक एक तहमा jalapeños राख्नुहोस् र ढक्कन बन्द गर्नुहोस्। Chipotles फ्रान्स काठ संग सबै भन्दा राम्रो धूम्रपान छ, तर ओक या हिकरी पनि राम्रो तरिकाले काम गर्दछ। जब तपाईले राम्रो चप्पलहरू पाउनुभयो जब जलापिनोहरू सुकेको हुन्छ, वजनमा हल्का र एक धनी भूरी रंग बन्न सक्छ। धूम्रपान प्रक्रियाको समयमा, आवधिक रूपमा चारैतिर जलापेनाहरू सार्नुहोस् र आगो नजिकको नजर राख्नुहोस्। आदर्श रूप मा, तपाईं एक राम्रो, धुम्रपान को आगो राख्नुहोस कि त्यो सूखे देखि पहिले चिली पकाने छैन। लगभग 180 डिग्री F / 82 डिग्री सी। को एक निरंतर तापमानको लागि प्रयास गर्नुहोस्। वास्तव मा यसका लागि एक कला हो त्यसैले यो निराश भएन यदि यो पहिलो पटक काम गर्दैन।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 13 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 15 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |