यो मज्जाले बोल्सामाइक सिरकाको शक्ति निदाई र स्वादको स्वादको प्रयोग गर्दछ। यो मासु, भेडा, कुखुरा र सुँगुरमा विशेष गरी सुँगुर टेंडरलोनमा काम गर्दछ ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप / 240 एमएल balsamic सिरका
- 1/4 कप / 60 एमएल पानी
- 3 चम्मच / 45 मिलीलीटर पेपरिका
- 2 चम्मच / 30 एमएल नमक (कोष)
- 2 चम्मच / 30 एमएल नींबू काली मिर्च
- 1 चम्मच (5 एमएल) मार्जोरम (सूखे)
- 1 चम्मच (5 एमएल) सरसफाइ (बीउ)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्।
तैयारी पछि 7 दिन सम्म फ्रिजमा वायुकोट गिलास वा प्लास्टिक कन्टेनरमा तुरुन्तै भण्डार गर्नुहोस्। बीफ र भेडाले मिश्रणमा 4 देखि 24 घण्टाको लागि खोस्न सक्छ। पोर्क र पोल्ट्रीको लागि, 4 देखि 6 घण्टा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 54 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,348 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |