यो चिकन, सुँगुर वा पनि माछाको लागि एकदम सही मज्जा छ। यो हल्का मिश्रण तेज र सजिलो बनाउन र ताजा स्वाद संग भरी छ कि पूरक हुन्छ तर अधिक शक्ति छैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप / 120 एमएल सुन्तला रस
- 1 चम्मच / 15 एमएल जैतून का तेल
- 1 नींबू (उत्तेजक र रस)
- 1 लौह लसुन (मिनिसिङ)
- 2 चम्मच / 10 एमएल ऋषि (तातो, पतला कटाई)
- 1 चम्मच / 5 एमएल गुलाबी (ताजा, कटाई)
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक (समुद्र)
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. मध्यम प्लास्टिक वा कांच धनुमा, सुन्तला र नीबूको रस संग जैतूनको तेल सँगै मिलाउनुहोस्। जेस्ट, लसुन, ऋषि, गुलाबी, नमक र काली मिर्च को मिश्रण को लागी जोडें।
2. तयारी पछि 2 दिनसम्म वावाट कन्टेनरमा तुरुन्तै भण्डार गर्नुहोस्। माछा र समुद्री खानाको लागि, 30 मिनेट भन्दा लामो बनाउनुहोस्। चिकनको लागि, 1 घण्टाको लागि अन्त्य गर्नुहोस्। यदि सुँगुर पोर्क खान, मिश्रणमा 1 देखि 3 घण्टाको अनुमति दिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 101 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 198 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |