यदि तपाईं सबै रम र रस खातामा लिनुहुन्छ भने, जेट पायलट टेकी पेयको प्रतीक हो। त्यसोभए, त्यहाँ रोचक स्वादको लक्षणहरू छन् - दालचीनी, बिट्टरहरू, एनिज - यो स्वादले स्वाद कल्याण र असाधारण जमेको पेयलाई सजिलै बनाउँदछ।
जेट पायलट बनाउनको लागि रम को तीन शैलियहरुको संयोजन महत्वपूर्ण छ। उदाहरणका लागि, तपाईंले एक मिश्रण सिर्जना गर्न सक्नुहुनेछ जसले Appleton VX (जमैकन), माउन्ट समलैंगिक ग्रहण (पोर्टो रिकन) र बार्डडी 151 (151 प्रमाण) समावेश गर्दछ।
त्यहाँ anise liqueur को लागि विकल्प उपलब्ध छन्। जबकि धेरै व्यक्ति पर्नोड वा Herbsaint संग छनौट गर्न छनौट गर्दै छन, त्यहाँ छनौट गर्न उपलब्ध एरेन्जहरू त्यहाँ छन्। जुनसुकै ठाउँमा तपाईं सँगै जानुहुन्छ, जाँचमा एनिर राख्न सम्झनुहोस् किनकि यसले सजिलै पिउनको स्वादलाई बलियो बनाउन सक्छ।
जेट पायलट कति बलियो छ?
जेट जेट पाईएको कुनै पनि स्तरले कमजोर पेय होइन। यस ककटेल मा धेरै रम पैक गरिएको छ र पुर्नोड मात्र एक सानो छ, तर यसले पिउनको शक्तिलाई कम गर्न मद्दत गर्दैन। एकपटक मिश्रित भएपछि, औसत जेट पाइलट लगभग 26% एबीवी (52 प्रमाण ) मा हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस जमैकन रम
- 3/4 औंस सुन प्यूर्टो रिकन रम
- 3/4 औंस 151-प्रहार डेमरारा रम
- 1/2 औंस
- अंगूर रस
- 1/2
- औंस
- कागको रस
- 1/2 औंस
- दालचीनी सिरप
- 1/2 औंस falernum
- ड्यासको
- Angostura बिट्टर
- 6 ड्यासहरू
- Pernod
- 4 औंस
- कुचल बर्फ
- चेरी (गार्निश)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ब्लेंडरमा सबै तरल अवयवहरू राख्नुहोस्।
- बर्फ थप्नुहोस्।
- लगभग 5-10 सेकेण्डका लागि छिटो गतिमा मिश्रण गर्नुहोस्।
- तूफान वा मार्जारिता गिलासमा राख्नुहोस् ।
- चेरी संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 295 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 40 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 13 g |
| प्रोटिन | 8 जी |